دوربین های مداربسته جدید نشان می دهد مجری تلویزیون به محل پیدا شدن جسد نزدیک است


بی‌بی‌سی گفت: تصاویر دوربین‌های مداربسته نشان می‌دهد که مجری تلویزیونی دکتر مایکل موزلی در حالی که از دامنه تپه‌ای نزدیک به محل پیدا شدن جسدش پایین می‌آید از دید ناپدید می‌شود.

پس از اینکه جسد دکتر موسلی چهار روز پس از ناپدید شدن او در جزیره یونانی Symi پیدا شد، قرار است روز دوشنبه معاینه پس از مرگ انجام شود.

مشخص است که پزشکی قانونی از همان ابتدا نمی توانست تشخیص دهد که آیا دکتر موسلی به دلیل وضعیت بدن افتاده است یا خیر.

پزشکی قانونی که به جزیره رودس نزدیک، جایی که پس از مرگ در آنجا انجام خواهد شد، وارد شد، گفته می شود که بازی ناپسند را رد کرده است.

جسد دکتر موزلی روز یکشنبه در دامنه تپه ای در نزدیکی بار ساحلی آجیا مارینو پیدا شد.

فیلم‌های نزدیک، که توسط بی‌بی‌سی گزارش شده اما دیده نشده است، آخرین لحظات دکتر مازلی را نشان می‌دهد که او از شیب پایین می‌آید قبل از اینکه پشت دیوار ناپدید شود.

پدر 4 فرزند 67 ساله روز چهارشنبه پس از پیاده روی از ساحل آگیوس نیکولاس ناپدید شد.

همسر او، دکتر کلر بیلی موزلی، پس از انتشار اخبار “ویرانگر” مبنی بر پیدا شدن جسد او، از شوهر “شگفت انگیز، خنده دار، مهربان و درخشان” خود ادای احترام کرد.

دکتر بیلی موزلی گفت: «ما زندگی فوق‌العاده شادی با هم داشتیم.

ما همدیگر را خیلی دوست داشتیم و با هم خیلی خوشحال بودیم.»

فیلم‌های دوربین مدار بسته نشان می‌دهد که دکتر مازلی در گرمای شدید و روی زمین‌های صخره‌ای به سمت دیگر خلیج می‌رود.

همسرش در بیانیه‌ای گفت: «ما از این واقعیت که او تقریباً موفق شده بود آرامش می‌یابیم.

او یک صعود باورنکردنی انجام داد، مسیر اشتباهی را در پیش گرفت و در جایی سقوط کرد که توسط یک گروه بزرگ جستجوگر به راحتی قابل مشاهده نبود.

دکتر موزلی در لندن در رشته پزشکی تحصیل کرد و به عنوان پزشک عمومی واجد شرایط بود و دو دهه گذشته را به عنوان مجری، مستندساز، روزنامه‌نگار و نویسنده کار کرده است.

او برای برنامه‌های تلویزیونی‌اش، از جمله Trust Me, I'm a Doctor و پادکست رادیو بی‌بی‌سی 4 مشهور بود. او همچنین ستونی برای Daily Mail نوشت.

آقای موزلی طرفدار رژیم های روزه متناوب، از جمله رژیم غذایی 5:2 و رژیم سریع 800 بوده است.

دکتر صالحه احسن، که با دکتر موزلی مجری برنامه Trust Me I'm a Doctor بود، به برنامه صبحانه بی بی سی گفت که در ابتدا از ایفای این نقش «ترس» داشت، اما او «تقریباً بلافاصله مرا راحت کرد».

او افزود: «او واقعاً شخصیتی دوست‌داشتنی و قابل دسترس است [that] در تلویزیون ملاقات می کند، دقیقاً در زندگی واقعی اینگونه بود.

او کارهای باورنکردنی برای پزشکی و مراقبت های بهداشتی انجام داده است، به گونه ای که فکر می کنم افراد کمی انجام داده اند.”

دیدگاهتان را بنویسید