یک زن و دو دختر در سواحل مجروح شدند


پا فرانچسکو ژیلت، اخبار بی بی سی

منطقه آتش نشانی والتون جنوبی ساحلی با مسیری که در آن انبوهی از نجات غریق مردی را که روی برانکارد حمل می شود احاطه کرده اند.منطقه آتش نشانی والتون جنوبی

آتش نشانی محلی عکس هایی از عواقب این حملات تروریستی را به اشتراک گذاشت

پس از اینکه سه شناگر در دو حمله جداگانه مورد حمله کوسه ها قرار گرفتند، از مسافران ساحل در ساحل خلیج فلوریدا خواسته شده است که هوشیار باشند.

گفته می شود یک زن روز جمعه در شهرستان والتون، شمال غربی فلوریدا، بخشی از بازوی خود را پس از گاز گرفتن قطع کردند.

کمتر از دو ساعت بعد، در ساحلی دیگر در چهار مایلی شرق، دو دختر نوجوان با دوستانشان در عمق آب بودند که مورد حمله قرار گرفتند.

آتش نشانان گفتند که یکی از دختران “از ناحیه ساق پا و یک دستش جراحات قابل توجهی وارد کرده است” در حالی که دختر دیگر از ناحیه یکی از پاهایش آسیب جزئی دیده است.

مقامات با قایق ها در حال گشت زنی در خط ساحلی هستند و برخی از سواحل بسته شده اند، اگرچه این سواحل روز شنبه با پرچم های بنفش که در مورد حیات دریایی خطرناک هشدار می داد بازگشایی شدند.

به گفته منطقه آتش نشانی ساوت والتون، اولین حادثه حوالی ساعت 1:20 بعد از ظهر روز جمعه به وقت محلی رخ داد، زمانی که یک زن 45 ساله در نزدیکی ساحل واتر ساوند مورد حمله قرار گرفت.

آتش نشانان گفتند که وی از ناحیه ران و پایین دست چپ “جراحات شدید” دیده و به بیمارستان منتقل شده است.

به گزارش سی‌بی‌اس نیوز، شریک آمریکایی بی‌بی‌سی، رایان کرافورد، رئیس آتش‌نشانی، بعداً در یک جلسه توجیهی گفت که بخشی از دست او باید قطع می‌شد.

منطقه آتش نشانی والتون جنوبی  انبوهی از مردم شخصی را به سمت هلیکوپتر نجاتی که روی چمن فرود آمده است هدایت می کنند.منطقه آتش نشانی والتون جنوبی

آتش نشانان اعلام کردند زن 45 ساله ای که در حال شنا بود به اورژانس منتقل شد.

اداره آتش نشانی افزود که حمله دوم – به دو دختر حدوداً 15 ساله – حوالی ساعت 2:55 بعد از ظهر به وقت محلی در نزدیکی ساحل سیکرست رخ داد.

منطقه آتش نشانی والتون جنوبی در X گفت: “لطفاً با احتیاط شنا کنید، به خلیج احترام بگذارید، آب ننوشید و مراقب عزیزان خود باشید.”

کلانتر شهرستان والتون روز شنبه به X گفت که نمایندگان یک کوسه سر چکشی به طول 14 فوت (4.2 متر) را در ساحل سانتا روزا هنگام گشت زنی مشاهده کردند، اما تاکید کردند که این “غیر معمول” نیست.

آنها گفتند: «ما می خواهیم تکرار کنیم که کوسه ها همیشه در خلیج فارس حضور دارند.

شناگران و ساحل نشینان باید در هنگام شنا احتیاط کنند و مراقب محیط اطراف خود باشند.

بر اساس فایل بین المللی حمله کوسه دانشگاه فلوریدا، سالانه بین 70 تا 100 حمله کوسه در سراسر جهان رخ می دهد که منجر به مرگ حدود پنج نفر می شود.

آیساف گفت که سال گذشته 69 مورد گزش بی دلیل کوسه برای انسان و 22 مورد نیش تحریک شده در سراسر جهان وجود داشته است.

در فلوریدا بیشتر حملات کوسه‌ها از کوسه‌های رکوئیم می‌آیند، خانواده‌ای از کوسه‌های دریای گرم که شامل گونه‌هایی مانند کوسه‌های گاو نر و کوسه‌های تخلیه‌کننده هستند.

عکس ماشین کلانتری پارک شده در شن و ماسهکلانتر شرکت والتون

کلانتری گفت که کارشناسان دریایی در حال نظارت بر خط ساحلی هستند

بیشتر حملات در آب‌های ساحلی، معمولاً در نزدیکی میله‌های شنی که در آن کوسه‌ها تغذیه می‌کنند و ممکن است در جزر و مد به دام بیفتند، رخ می‌دهد.

به گفته کلانتری شهرستان بای، در این زمان از سال، ماهی های کوچک در مدارس نزدیک ساحل تردد می کنند که ممکن است علت حملات روز جمعه بوده باشد.

به گزارش سی بی اس نیوز، مایکل ادکینسون، کلانتر شهرستان والتون، گفت که زمان حملات – در اواسط روز – نیز یک ناهنجاری بود.

عکس یک کوسه سر چکشی از کنار یک قایق در خارج از دفتر کلانترکلانتر شرکت والتون

معاونان کلانتر یک کوسه سر چکشی 14 فوتی را مشاهده کردند – البته هنوز تایید نشده است که چه نوع کوسه ای به شناگران حمله کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید