هیئت منصفه شروع به بررسی پرونده تاریخی هانتر بایدن کردند


هیئت منصفه پرونده اسلحه هانتر بایدن رایزنی را آغاز کرده اند و اکنون باید درباره سرنوشت پسر رئیس جمهور آمریکا تصمیم بگیرند.

این مرد 54 ساله متهم است که در سال 2018 در هنگام خرید اسلحه در مورد مصرف مواد مخدر خود به شکل فدرال دروغ گفته و در حین استفاده از مواد مخدر به طور غیرقانونی سلاح گرم در اختیار داشته است.

برای روزها، دادستان ها شواهدی ارائه کردند مبنی بر اینکه آقای بایدن هنگام خرید اسلحه در دلاور در حالت اعتیاد بوده است.

تیم دفاعی او استدلال می کند که او در دوران نقاهت بود و بنابراین در آن زمان از مواد مخدر استفاده نمی کرد.

آقای بایدن که شهادت نداده است، سه اتهام مرتبط را رد می کند.

اگر مجرم شناخته شود، ممکن است با 25 سال زندان روبرو شود.

در سخنان پایانی طولانی، دادستان لئو وایز گفت: “هیچ کس بالاتر از قانون نیست” و پرونده “به دلیل اینکه متهم چه کسی است مهمتر و کمتر اهمیت ندارد.”

آقای وایز افزود: «سوال اصلی در این مورد این است که آیا او معتاد بود و می‌دانست که معتاد است یا خیر.

برای حمایت از پرونده دولت، آقای وایز اظهارات شاهد از شرکای سابق آقای بایدن و خاطرات خودش را ارائه کرد تا نشان دهد که او در زمان خرید اسلحه یک مصرف کننده فعال مواد مخدر بوده است.

آقای وایز گفت که این شواهد “شخصی بود. زشت و قابل توجه بود”.

تیم دفاعی آقای بایدن تکذیب می‌کند که او در آن زمان در گیرودار اعتیاد به مواد مخدر بوده و در حال بهبودی بوده است، بنابراین زمانی که او در اسناد اعلام کرده بود که مواد مخدر مصرف نکرده است، درست است.»

وکیل او، ابوت لاول، مکرراً به هیئت منصفه اشاره کرد که در هیچ یک از پیامک‌ها یا اظهارات شاهد ارائه شده در دادگاه به «مصرف واقعی مواد مخدر» در زمان خرید اشاره نشده است و استدلال می‌کند که پرونده دادستانی بر اساس «ظن» و «فرضیه» است. “. .

آقای لاول، دادستان ها را به استفاده از شواهد مربوط به مصرف مواد مخدر در طول سال ها متهم کرد.

به عنوان مثال، آقای لاول اشاره کرد که شهادت زوئی کستون دوست دختر سابق آقای بایدن در آن زمان حاوی “بدون پیپ، بدون ترازو، بدون مواد مخدر و حتی الکل” بود.

اعضای خانواده آقای بایدن، از جمله جیل بایدن، بانوی اول – نامادری او و همسر رئیس جمهور – اشلی بایدن، خواهر ناتنی او و خواهر و برادرهای جیمز و والری بایدن رئیس جمهور، در ردیف پشت سر او در دادگاه فدرال در دلاور قرار گرفتند.

زمانی که دادستان ها گفتند که آقای بایدن «چهار سال اعتیاد فعال داشته» و سرشان را تکان می دادند، عده ای به وضوح متلاطم شدند.

آقای بایدن، به نوبه خود، در حالی که بحث های پایانی ادامه داشت، برای مدت طولانی به هیئت منصفه خیره شد و گهگاه یادداشت برداری می کرد و با تیم حقوقی خود صحبت می کرد.

در زمان استراحت، همسرش، ملیسا کوهن بایدن، او را در آغوش گرفت و روی شانه هایش زد و در گوشش زمزمه کرد.

شروع رسیدگی روز دوشنبه بر روی نکات فنی حقوقی متمرکز بود. وکلای آقای بایدن می خواستند که در طی دستورات هیئت منصفه به ۱۲ هیئت منصفه گفته شود که او فرم را «با حسن نیت» پر کرده است. دادستانی با این موضوع مخالفت کرد.

این اختلاف بر سر این است که آیا آقای بایدن “آگاهانه” در فرم دروغ گفته است یا خیر.

هفته گذشته، دادستان ها گزیده هایی از نسخه کتاب صوتی اعتیاد چهار ساله آقای بایدن به کراک را پخش کردند، دوره ای که همزمان با خرید اسلحه او بود.

دادگاه همچنین از شرکای عاشقانه سابق آقای بایدن از جمله هیلی بایدن صحبت کرد. هالی – بیوه برادر آقای بایدن – شهادت داد که “بقایای” کوکائین در ماشین آقای بایدن پیدا کرده است که در آن یک اسلحه نیز پیدا کرده است.

با این حال، خانم بایدن تحت بازجویی متقابل تأیید کرد که در زمانی که اسلحه را خریده است، او را در حال مصرف مواد مخدر ندیده است.

در طول دادگاه، دفاع سعی کرد با به چالش کشیدن خاطرات شهود دادسرا، خاطرات آنها را از وقایع مورد تردید قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید