یک خواننده رپ آفریقای جنوبی در سوگ مرگ دختر نه ساله خود در یک تصادف رانندگی می نشیند


شبشست، ​​خواننده رپ آفریقای جنوبی، در سوگ مرگ دختر نه ساله خود پس از مرگ دخترش در یک سانحه رانندگی، سوگوار است.

این خواننده رپ روز دوشنبه در پستی در X، که قبلا به نام توییتر شناخته می شد، گفت: “زندگی من بدون شما هرگز مثل قبل نخواهد بود.”

این نوازنده با سه مسافر در حال سفر بود تا در کنسرت جشن رالی سیانقوبا کنگره ملی آفریقا (ANC) در روز شنبه در استان لیمپوپو شمالی اجرا کند که خودرو با یک خودروی سنگین برخورد کرد و واژگون شد.

این خواننده رپ که نام اصلی او Lehlagonola Katlega Chauke است، علاوه بر از دست دادن دخترش، همچنین به اشتراک گذاشت که پای خود را در یک تصادف از دست داده است.

«قلب من خیلی شکسته است… دارم سعی می کنم تصادفی را که باعث آسیب دیدگی و اشک های زیادی شد، درست کنم. [sic] نای من کافی بود، نه خیلی شل [sic] دخترم،» او در X نوشت.

تسلیت و دعا از طرفداران و جامعه موسیقی.

جنبش هنرمندان لیمپوپو (LAM) روز دوشنبه در بیانیه‌ای گفت: «ما نمی‌توانیم درد و اندوهی را که آنها احساس می‌کنند تصور کنیم، اما می‌خواهیم بدانند که تنها نیستند.

«کل جامعه خلاق با آنها همبستگی می‌کند، آنها را دلداری می‌دهد و از آنها حمایت می‌کند. شبه نه تنها یک هنرمند با استعداد است، بلکه عضوی ارزشمند از برادر خلاق ما است.”

ویدئویی از این تصادف در اینترنت منتشر شد. در یکی از کلیپ‌ها شبشت را می‌توان دید که روی زمین دراز کشیده است و کادر پزشکی به او رسیدگی می‌کنند.

Tidimala Chuene، سخنگوی وزارت حمل و نقل لیمپوپو، به رسانه های محلی گفت که علت سقوط در دست بررسی است.

امسال این دومین سانحه رانندگی در شبش است.

او در دی ماه در یک تصادف بدون مصدومیت درگیر شد، اما ماشینش از بین رفت.

Shebeshx پس از پخش شدن آهنگ Ke Di Shxt Malume در TikTok به محبوبیت رسید و به طور پیوسته در صنعت موسیقی آفریقای جنوبی در حال رشد است، اما او تبدیل به یک چهره بحث برانگیز شده است.

در اوایل سال جاری، ویدیویی از بیرون کشیدن اسلحه توسط خواننده رپ در حین اجرا در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید