کوین اسپیسی می گوید که در گذشته “بیش از حد زیرک” بوده است.


پا ایان آیکمن، اخبار بی بی سی

توسط کوین اسپیسیPA

این مصاحبه که در کانال یوتیوب بدون سانسور پیرز مورگان پخش شد، شامل بحث مستقیمی درباره نحوه نگاه اسپیسی به اقدامات گذشته خود بود.

این برنده دو دوره اسکار در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه منظورش از “فشار دادن مرزها” چیست، گفت: “بیش از حد راحت بودن، لمس کردن شخصی به گونه ای که من در آن زمان نمی دانستم که او نمی خواهد.”

آقای اسپیسی با تاکید بر اینکه چنین رفتاری می تواند جنایتکارانه باشد، گفت که “با مردم مهربان بود” و از کلمه “دست زدن” برای توصیف اعمال خود استفاده نمی کرد.

او افزود: “شما می خواهید ملایم باشید. می خواهید ببینید که آیا آنها پاسخ مثبت می دهند.”

آقای مورگان از او پرسید: “آیا می گویید همه اینها توافقی بود یا تلاشی برای اغواگری بود، که اگر دفع شود، طبق تعریف، فکر می کنم زمانی که دستی در هنگام لمس افراد می کنید، غیر توافقی می شود، و آنها نمی خواهند این کار را انجام دهند…»

که آقای اسپیسی پاسخ داد: “…سپس آنها باید به شما اطلاع دهند که نمی خواهند این کار را انجام دهند تا بدانید که این کار غیر توافقی است و متوقف شوید.”

در ماه می، آقای اسپیسی اتهامات جدید علیه خود را رد کرد که در مستند Channel 4 نمایش داده شد: Spacey Unmasked.

بازیگران Ruari Cannon و Danny De Lillo هر دو در مورد رفتار نامناسب اسپیسی در این مستند صحبت کردند.

آقای کانن مدعی شد که آقای اسپیسی در یک شب مطبوعاتی برای تولید تئاتر Old Vic در سال 2013 به طور نامناسبی او را در ملاء عام لمس کرده است. آقای اسپیسی گفت این ادعا “مضحک است و هرگز اتفاق نیفتاده است”.

آقای دی لیلو مدعی شد که این بازیگر در حالی که در یک نمایش در همان تئاتر نشسته بود، فاق خود را روی صورتش گذاشت. آقای اسپیسی گفت که او این ادعا را “کاملا توهین آمیز” می داند.

پس از پخش این مستند، گروهی از ستاره های هالیوود از جمله شارون استون، استفن فرای و لیام نیسون اسپیسی را صدا زدند. اجازه بازگشت به بازیگری را دریافت کنید.

خانم استون در صحبت با تلگراف گفت: «بی‌صبرانه منتظر دیدن کوین در محل کار هستم. او یک نابغه است.”

Getty Images کوین اسپیسی و شارون استونگتی ایماژ

کوین اسپیسی و شارون استون در سال 2011 میزبان رویدادی در رویال آلبرت هال بودند

اسپیسی در سال 2000 برنده اسکار بهترین بازیگر مرد برای فیلم زیبای آمریکایی و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم مظنونین معمولی در سال 1995 شد.

او همچنین بین سال‌های 2004 تا 2015 مدیر هنری تئاتر اولد ویک لندن بود.

در بیانیه ای، Old Vic گفت که در سال 2017 تحقیقاتی را درباره رفتار نامناسب آقای اسپیسی در تئاتر بین سال های 2005 تا 2013 آغاز کرده است. در این بیانیه آمده است: “هیچ واقعیتی” در مورد سوءرفتار ادعایی این بازیگر و هیچ مدرکی دال بر شکایت رسمی از او وجود ندارد.

اسپیسی در حین فیلمبرداری سریال House of Cards در نتفلیکس پس از اینکه این اتهامات برای اولین بار در سال 2017 مطرح شد، اخراج شد.

صحنه‌های او از فیلم «همه پول‌های جهان» که در آن زمان ساخته می‌شد رایدلی اسکات پاک شد و با بازیگر کانادایی کریستوفر پلامر جایگزین او شد.

دیدگاهتان را بنویسید