ازدواج والدین باعث شد ستاره کاملی از «روابط اجتناب کنید»


مایکل شیلز مک نامی،اخبار بی بی سی

Getty Images Rebel Wilson، یک زن جوان با موهای بلوند در یک لباس سرهمی مشکی، در اولین نمایش استودیو والت دیزنی "زن جوان و دریا" در هالیوود روزولت در 16 می 2024 در لس آنجلس، کالیفرنیا.گتی ایماژ

او در مصاحبه ای جدید گفت که تماشای کشمکش ازدواج والدینش باعث شد تا ربل ویلسون از “هر نوع رابطه عاشقانه” اجتناب کند.

این بازیگر و کمدین استرالیایی به دیسک‌های جزیره صحرا از رادیو بی‌بی‌سی 4 گفت که او معتقد است این رابطه «می‌تواند مرا در موقعیتی قرار دهد که نمی‌خواهم در آن باشم».

او در صحبت با مجری برنامه لورن لاورن، به دوران کودکی، کاهش وزن و جنجال های پس از انتشار اخیر بیوگرافی اش اشاره کرد.

ویلسون در کتاب خود به نام Rebel Rising: A Memoir که در اوایل سال جاری منتشر شد، درباره مسائل خشم پدرش و دوری طولانی‌تر از پدرش نوشت.

واریک پدر ویلسون در سال 2013 در سن 62 سالگی بر اثر حمله قلبی درگذشت.

“[Wilson’s mother Sue Bownds] ویلسون گفت: هرگز او را طلاق نداد، اما وقتی 16 ساله بودم او را از خانه بیرون کرد و مجبور شد. جزیره بیابانی دیسک میزبان لاورن

من به این دلیل به او افتخار می‌کردم، باید تمام قدرتی که او پس از سال‌ها آزار عاطفی داشت گرفته باشد.»

ویلسون گفت که مادرش “واقعاً بسیار دلگرم کننده” بود و او را تشویق کرد که “به دنیا برود و فقط رویاهای من را تعقیب کند” و او قبل از مرگ با پدرش آشتی کرد.

او گفت: “خشم فقط به ترحم تبدیل شد، زیرا مردی را دیدم که واقعاً هیچ کس را در زندگی خود نداشت.”

او به بازیگر شدن من بسیار افتخار می کرد… او عاشق مونتی پایتون، فقط احمق ها و اسب ها، برج های فالتی و همه آن آثار کلاسیک بود.

من بسیار افتخار می کنم که او موفقیت من را دید و فکر می کنم او از بسیاری از کارهای خود پشیمان شد، اگرچه هرگز چنین چیزی را نگفته بود.

ویلسون گفت که پرخوری که در گذشته با آن دست و پنجه نرم می کرد را می توان به دوران کودکی او و رابطه او با پدرش نیز ردیابی کرد.

او می‌گوید: «پدرم جملاتی مانند «می‌دانی مادرت تو را دوست ندارد، او سگ‌ها را دوست دارد» می‌گفت و آن چیزها را در سر من می‌گذاشت.

وقتی حدود 11 ساله بودم، متوجه شدم که او حقیقت را در این مورد نمی‌گوید… وقتی دختر کوچک بودم، از مادرم یاد گرفتم که چگونه شیرینی جات را درست کنم. هر گونه احساس درد یا هیجانات دویدنی را از بین می برد.

Alamy Rebel Wilson و همبازی عالمی

ربل ویلسون می‌گوید مت لوکاس، همبازی سریال Bridesmaids، به او کمک کرد تا با شهرت کنار بیاید. او «مثل یک برادر بزرگتر بود. او همه اینها را در بریتانیا گذرانده است و فقط به من توصیه می کند که چگونه با مسائل کنار بیایم، بنابراین او کمک بزرگی کرده است.”

ستاره پرفکت ساوند در کتابش فاش کرد که باکرگی خود را در سن 35 سالگی از دست داد و خود را “دیگر شکوفا” توصیف کرد.

در سال 2022، او تایید کرد که با رامونا آگروما طراح مد رابطه دارد – پس از اینکه یک خبرنگار سیدنی مورنینگ هرالد دو روز به او مهلت داد تا به درخواستی برای اظهار نظر درباره داستانی در مورد رابطه اش پاسخ دهد.

این روزنامه بعداً عذرخواهی کرد و گفت که این گزارش ها مشکلاتی دارد.

او می‌گوید: «من رابطه‌ام با رامونا را پنهان نکردم، اما این چیزی بود که به تدریج با افراد زندگی‌مان در میان گذاشتیم.

ویلسون گفت افرادی در خانواده‌هایشان بودند که از این رابطه اطلاعی نداشتند، اما او تصمیم گرفت جلو بیاید زیرا “من به برخی از خبرنگاران اجازه انجام این کار را نمی‌دادم.”

من آن را در اینستاگرام قرار دادم، تصویری زیبا از یکی از اولین قرارهایمان، و فقط به این فکر می‌کردم، تمام این مدت فکر می‌کردم به دنبال یک شاهزاده دیزنی هستم، اما شاید چیزی که واقعاً به آن نیاز داشتم یک شاهزاده خانم دیزنی بود.

او افزود که پدر آگروما هنوز با او صحبت نمی کند، اما آنها امیدوار بودند که این موضوع تغییر کند.

ویلسون گفت: “این فقط استرس زا بود که ما مجبور شدیم کاری انجام دهیم قبل از اینکه کاملاً آماده باشیم تا آن را به جهان اعلام کنیم.”

توسط Rebel Wilsonعالمی

ستاره Pitch Perfect به Desert Island Discs گفت: «اولین باری که خندیدم، خیلی سریع فهمیدم که چیزی در من وجود دارد که مردم آن را خنده دار می‌دانند، بنابراین می‌خواهم روی آن کار کنم.

«قیام شورشیان: خاطرات» پیش از انتشار، عمدتاً به دلیل ادعاهایی درباره ستاره بورات، ساشا بارون کوهن، که ویلسون با او در فیلم «گریمسبی» در سال 2016 بازی کرد، مورد بررسی قرار گرفت. متن نهایی بریتانیا با بخش سیاه شده ظاهر می شود.

ویلسون این فیلم را یکی از “بدترین تجربیات حرفه ای” خود توصیف کرد.

او گفت که این “خط را رد کرد” و تجربه ای ایجاد کرد که در آن احساس کرد “به دلیل داشتن یک زن دارای اضافه وزن تحقیر شده و تحقیر شده است”.

در سابق بیانیه بی بی سیسخنگوی بارون کوهن گفت: “در حالی که ما اهمیت این بیانیه را درک می کنیم، این اظهارات آشکارا نادرست در تضاد مستقیم با شواهد گسترده و دقیق است.”

دیدگاهتان را بنویسید