اوپن فرانسه 2024: نواک جوکوویچ در حماسه پنج ست لورنزو موزیتی را شکست داد.


نواک جوکوویچ از یک حماسه پنج ست مقابل لورنزو موزیتی ایتالیایی در مسابقات آزاد فرانسه که در ساعت 03:07 به وقت پاریس به پایان رسید جان سالم به در برد.

مدافع عنوان قهرمانی در مسابقه دور سوم که تا ساعت 22:37 روز شنبه و در پایان یک سیل سیل آسا آغاز نشد، با نتیجه 7-5 6-7 (6-8) 2-6 6 از دو ست به یک تساوی دست یافت و به پیروزی رسید. روز در رولان گاروس -3 6-0.

به نظر می رسید که این بازیکن 37 ساله صربستانی به دلیل الهام بخشیدن به موزیتی، 30مین نفر، در آستانه خروج از مسابقات بود.

اما جوکوویچ که جوان شده بود، در میانه ست چهارم، شتاب جدیدی پیدا کرد و شش بریک متوالی سرویس را انجام داد تا تصمیم گیرنده را مجبور کند – و سپس به راحتی برنده شود.

در پایان مسابقه، آغوش گرمی بین این زوج وجود داشت، جوکوویچ به جمع تماشاگران فیلیپ شاتریه پیوست و رقیب 22 ساله خود را در آخرین فینال تاریخ آزاد فرانسه تشویق کرد.

این برد در چهار ساعت و 29 دقیقه ادامه تلاش شماره یک جهان برای چهارمین تاج اوپن فرانسه را ادامه داد و او در مرحله یک هشتم نهایی با فرانسیسکو سروندولا از آرژانتین، بازیکن بیست و سوم بازی خواهد کرد.

“من نمی خواهم وارد آن شوم [the schedule]. من نظر خودم را دارم، اما فکر می‌کنم امروز در این مسابقه می‌توان درباره چیزهای بزرگ صحبت کرد.»

لورنزو و اجراهای من هر دو برجسته هستند، بنابراین نمی خواهم در مورد برنامه صحبت کنم. فکر می‌کنم بعضی چیزها را می‌توانستند به گونه‌ای متفاوت مدیریت کنند، اما در پیروزی در یک مسابقه زیبایی وجود دارد [so late]”

دیدگاهتان را بنویسید