دونالد ترامپ می گوید محاکمه همسرش ملانیا برای پول خاموش “بسیار دشوار” است


دونالد ترامپ گفت محاکمه و محکومیت تاریخی او برای همسرش ملانیا ترامپ، بانوی اول سابق، “بسیار سخت” بود.

هفته گذشته، هیئت منصفه آقای ترامپ را به جعل سوابق تجاری به منظور پنهان کردن مبالغ مخفیانه به ستاره سابق پورنو استورمی دانیلز در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری 2016 مجرم شناخت.

با این محکومیت، او اولین رئیس جمهور آمریکا شد که به جرمی محکوم شد. او بارها دادگاه را تقلبی و با انگیزه سیاسی خواند.

در مصاحبه ای با فاکس نیوز در آخر هفته، آقای ترامپ قول داد که موفقیت در انتخابات آینده نوامبر آمریکا “انتقام” او خواهد بود.

او در 11 ژوئیه محکوم خواهد شد و او قصد دارد به این احکام اعتراض کند.

آقای ترامپ روز یکشنبه در گفتگو با فاکس گفت که مبارزه حقوقی او در نیویورک به ویژه برای همسرش سخت بوده است.

او گفت: «او خوب است، اما فکر می‌کنم برای او خیلی سخت است. [his family] من چی هستم.”

بر اساس قانون نیویورک، هر یک از 34 مورد جنایتی که آقای ترامپ برای آنها مجرم شناخته شد، ممکن است به چهار سال حبس منجر شود – اگرچه این یک نتیجه محتمل در نظر گرفته نمی شود.

آقای ترامپ در مصاحبه با فاکس، احتمال زندانی شدن را تایید کرد و گفت که «با آن موافق است» اما «مطمئن نیست که مردم بتوانند آن را تحمل کنند».

او گفت: «فکر می‌کنم پذیرش آن برای عموم دشوار خواهد بود. “می دانید، در یک نقطه خاص یک نقطه اوج وجود دارد.”

در مصاحبه دیگری که در آخر هفته منتشر شد، زنی که در مرکز پرونده نیویورک قرار داشت – بازیگر سابق فیلم بزرگسالان استورمی دنیلز – گفت که از اینکه چقدر سریع هیئت منصفه به رای خود رسیده است، “شوکه شده است”.

خانم دانیلز در اولین حضور علنی خود پس از محکومیت به روزنامه بریتانیایی میرور گفت که معتقد است آقای ترامپ “باید به زندان و خدمات اجتماعی برای افراد کم اقبال محکوم شود”.

او افزود: «یا داوطلب کیسه بوکس بودن در پناهگاه زنان».

حتی پس از محکومیت، خانم دانیلز گفت که این پرونده برای او “تمام نشده است”.

او گفت: “این برای من هرگز تمام نمی شود.” ترامپ ممکن است مقصر باشد، اما من هنوز باید با میراث زندگی کنم.

آقای ترامپ هنوز با ده‌ها اتهام دیگر در سه پرونده جنایی دیگر، از جمله یکی در جورجیا که او را متهم به توطئه برای لغو شکست کوچک خود در برابر رئیس‌جمهور جو بایدن در انتخابات 2020 می‌کند، مواجه است. اکنون این پرونده در مرحله رسیدگی است.

در فلوریدا، جایی که او با یک پرونده فدرال به دلیل سوء استفاده ادعایی از اسناد طبقه بندی شده مواجه است، یک قاضی دادگاه را برای مدت نامعلومی به تعویق انداخت و گفت که تعیین تاریخ قبل از حل مسائل شواهد “بی پروا” است.

دیدگاهتان را بنویسید