برنده جایزه گرمی The-Dream Accused of Rape در دادگاه لس آنجلس


توماس مکینتاش،اخبار بی بی سی

Getty Images تریوس "یک رویا" Gesteelde-Diamant جایزه بهترین آهنگ R&B را برای این آهنگ می پذیرد گتی ایماژ

The-Dream آهنگ هایی برای ریحانا، بریتنی اسپیرز، ماریا کری، جاستین بیبر و کانیه وست نوشته است.

بر اساس شکایتی که در لس آنجلس تنظیم شده است، تهیه کننده و ترانه سرای The-Dream برنده جایزه گرمی به تجاوز جنسی و تجاوز جنسی متهم شده است.

Terius Gestelde-Diamond، 47 ساله، به عنوان متهم در دادخواستی که روز سه‌شنبه توسط Channaaz Mangroo، شاگرد سابق، Channaaz Mangroo، که نقش چانی مونرو را بازی می‌کرد، به‌عنوان متهم معرفی شد.

طبق این دادخواست، خانم مانگرو می‌گوید که آقای Gestelde-Diamond بارها او را مجبور به رابطه جنسی کرده، او را خفه کرده و یک بار از این برخورد صمیمی فیلمبرداری کرده و سپس تهدید کرده است که آن را به افراد دیگر نشان خواهد داد.

آقای Gestelde-Diamond که آهنگ هایی برای بیانسه، ریحانا، جاستین بیبر و ماریا کری نوشته است، این اتهامات را رد کرد.

طبق ادعای 60 صفحه‌ای که بی‌بی‌سی دیده است، خانم منگرو به دنبال غرامت برای «دستمزدهای از دست رفته» و همچنین «درد و رنج روحی و ناراحتی شدید عاطفی» است.

خانم مانگرو، اصالتاً هلندی، که در ایالات متحده کار می کرد و امیدوار بود به عنوان خواننده و ترانه سرا به موفقیت برسد، در دادخواست می گوید که برای اولین بار در ژانویه 2015 با آقای Gestelde-Diamond آشنا شد.

این مرد 33 ساله ادعا می کند که او را در معرض “تماس جنسی خشونت آمیز” قرار داده است که باعث کبودی او شده است. او را مجبور به نوشیدن “مقدار بیش از حد الکل” کرد. او را خفه کرد تا جایی که “تقریباً از حال رفت”. او را مجبور به اعمال جنسی در یک سینما کردند و در یک ون بازسازی شده اسپرینتر به او تجاوز کردند.

او همچنین می گوید که “به او گفته است که او را بیانسه و ریحانا بعدی می سازد.”

چند روز پس از اولین ملاقات، خانم مانگرو ادعا می‌کند که آقای گشتلد-دیاموند از او خواستار رابطه جنسی شد و به او گفت که این “بخشی از روند” است.

این زن 33 ساله می گوید که او را در یک اتاق تاریک حبس کرده و “تنها زمانی که او گفت که او را دوست دارد، رابطه جنسی پرخاشگرانه با او را متوقف کرد.”

خانم منگرو در کت و شلوار ادعا می کند که تماس جنسی ناخواسته در زمانی که آقای Gestelde-Diamond به او قول هایی داده بود، ادامه داشت، از جمله پیشنهاد می کرد که او می تواند به عنوان بازیگر افتتاحیه تور بعدی بیانسه و جوایز گرمی اجرا کند.

خانم منگرو در بیانیه‌ای که توسط تیم حقوقی‌اش به بی‌بی‌سی داده شد، گفت که این انتخاب «یکی از سخت‌ترین تصمیم‌های زندگی من بود».

“اما در نهایت کاری که رویا با من انجام داد، زندگی را که تصور می کردم و رسیدن به اهدافم به عنوان یک خواننده و ترانه سرا را غیرممکن کرد.

“در نهایت سکوت من خیلی دردناک شد و فهمیدم که برای بهبودی باید داستانم را بگویم.

امیدوارم این به دیگران نیز کمک کند و از سوء استفاده وحشتناک در آینده جلوگیری کند.”

آقای Gestelde-Diamond برنده هشت جایزه گرمی شده است و در بخش تازه ایجاد شده بهترین ترانه سرا در شصت و پنجمین جوایز گرمی در فوریه 2023 نامزد شده است.

در بیانیه ای که نماینده آقای گشتلده-دیامانتو به نیویورک تایمز ارائه کرد، او گفت این ادعاها “کاذب و افتراآمیز” هستند.

در این بیانیه آمده است: “من با هر نوع آزار و اذیت مخالفم و همیشه تلاش کرده ام تا به مردم کمک کنم تا اهداف شغلی خود را محقق سازند.”

من به عنوان کسی که تلاش می کند تأثیر مثبتی بر هنرمندان دیگرم و جهان در کل داشته باشد، از این اتهامات عمیقاً آزرده و ناراحت هستم.»

دیدگاهتان را بنویسید