قهرمان هات داگ به دلیل یک اسپانسر گیاهخوار از مسابقات ناتان محروم شد


جوی “آواره” چستنات، ستاره مسابقه غذا خوردن، پس از انعقاد قرارداد با یک برند گیاهخوار، به او گفته شده است که نمی تواند در مسابقات برتر هات داگ آمریکا شرکت کند.

او پس از موافقت با اسپانسرینگ با Impossible Foods، سازنده هات داگ وگان که با نام تجاری Nathan رقابت می کند، از مسابقه هات داگ خوردن ناتان در ماه آینده در شهر نیویورک کنار گذاشته شد.

Major League Eating (MLE) سه شنبه گفت: «ما عمیقاً متأسفیم که فهمیدیم جوی چستنات به جای شرکت در مسابقه هات داگ معروف چهارم ژوئیه ناتان در سال 2024، نمایندگی یک برند گیاهی رقیب را انتخاب کرده است».

MLE اضافه کرد که آقای چستنات می تواند دوباره به مسابقه بپیوندد، اما به شرطی که از حمایت وگان خود صرف نظر کند.

در این بیانیه آمده است: “جوی چستنات یک قهرمان آمریکایی است. ما دوست داریم که او در مسابقه بین المللی غذا خوردن هات داگ معروف ناتان شرکت کند.”

ما امیدواریم زمانی که او نماینده یک برند رقیب نیست، بازگردد.”

آقای چستنات 16 بار در مسابقه تلویزیونی ناتان برنده شده است.

قوانین این مسابقه که هر ساله حدود 40000 نفر در آن شرکت می کنند، شرکت کنندگان را ملزم می کند که در 10 دقیقه تا حد امکان هات داگ (و نان) بخورند.

آقای چستنات 40 ساله با کسب 76 امتیاز در مسابقات 2021 رکورد جهانی خوردن هات داگ را در اختیار دارد.

بسیاری دیگر نیز دارد سوابق غذاییاز جمله مصرف 141 تخم مرغ آب پز در هشت دقیقه، 23 پای گوشت در 10 دقیقه، 182 بال مرغ در 30 دقیقه و 25.5 ساندویچ بستنی که به نام باربیکیو نیز شناخته می شود، در شش دقیقه.

آقای کشتون در شبکه های اجتماعی گفت که وقتی از ممنوعیت مطلع شد “گیج” شد و افزود که “در حال آموزش برای دفاع است”. [his] نام”.

او گفت: “برای درست کردن رکورد، من قراردادی با MLE یا Nathans ندارم و آنها می خواهند قوانین سال های گذشته را در مورد شرکای دیگری که می توانم با آنها کار کنم تغییر دهند.”

MLE گفت که اینطور بود و ناتان “تمام تلاش های زیادی را انجام داد” تا جوی را کنار بگذارد، اما به نظر می رسد او و مدیرانش “شرکت جدیدی را ترجیح می دهند”.

مسابقه چهارم جولای از زمانی که ناتان هندورکر مهاجر لهستانی غرفه خود در جزیره کونی را در سال 1916 افتتاح کرد، هر سال برگزار می شود.

داستان از این قرار است که در 4 ژوئیه 1916 – سال تاسیس هات داگ معروف ناتان – چهار مهاجر اروپایی بر سر اینکه چه کسی آمریکایی تر است با هم بحث کردند. آنها تصمیم گرفتند آن را با یک مسابقه خوردن هات داگ حل کنند.

با این حال، ریشه های واقعی رقابت در راز پوشیده بمانند.

دیدگاهتان را بنویسید