محکومیت هانتر بایدن توجه را به اعتیاد به مواد مخدر در ایالات متحده جلب می کند


Getty Images زنی که مواد مخدر مصرف می کندگتی ایماژ

ویلیام سی. مویرز یک یا دو چیز در مورد سفر هانتر بایدن می داند.

او در جوانی به کوکائین معتاد شده بود و با حمایت خانواده برای بهبودی مراحل درمانی را طی کرد.

اکنون، او از کمک به دیگران حمایت می‌کند که همان مسیری را که معاون امور عمومی در بنیاد هیزلدن بتی فورد، به نام بانوی اول سابق، دنبال می‌کرد، دنبال کنند.

هنگامی که هیئت منصفه در دلاور، پسر رئیس جمهور ایالات متحده را در سه جنایت مرتبط با اعتیادش به مواد مخدر مجرم تشخیص داد، آقای مویرز فرصتی را دید تا مشکلی رایج در ایالات متحده را برجسته کند – که یک خانواده غیرعادی را تحت تأثیر قرار می دهد.

او گفت: «داستان هانتر بایدن داستانی است که بسیاری از آمریکایی ها از نزدیک آن را می دانند.

“خوب است که در نهایت گفتگوی خود را تغییر دهیم و از احتکار صرف صرف نظر کنیم و در عوض بدانیم که اعتیاد یک بحران بهداشت عمومی است و بهبودی ممکن است.”

طبق داده ها در سال 2022 بررسی ملی ایالات متحده در مورد مصرف مواد مخدر و سلامت.

و حدود یک سوم آمریکایی‌ها فردی را می‌شناختند که بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر جان باخته است این مطالعه در مجله پزشکی JAMA منتشر شده است در ماه مارس.

دادستان های فدرال در اکتبر 2018 هانتر بایدن را به دروغگویی در مورد مصرف مواد مخدر در فرم درخواست اسلحه متهم کردند.

او اعتراف به بی گناهی کرد و وکلایش استدلال کردند که او مواد مخدر مصرف نکرده است، زمانی که او به اسنادی که از آنها پرسیده شده بود که آیا مواد غیرقانونی مصرف کرده یا معتاد بوده است، “نه” پاسخ داد. روز سه شنبه، هیئت منصفه بایدن را پس از سه ساعت بحث و بررسی مجرم شناخت.

پیش از این هرگز فرزند رئیس جمهور فعلی به جرمی محکوم نشده بود. با این حال، پرونده بایدن در عرض چند روز نشان داد که حتی اولین خانواده آمریکایی نیز از اعتیاد مصون نیستند و نبردی را که میلیون‌ها نفر در سراسر ایالات متحده با آن روبرو هستند برجسته کرد.

هر خانواده ای، چه در ساحل باشید و چه در وسط آمریکا، احتمالاً یکی از اعضای خانواده یا اعضای خانواده گسترده ای دارد که [has] دکتر لوکاس تراتمن، مدیر پزشکی شعبه می سی سی پی مراکز آمریکایی اعتیاد گفت: اختلال مصرف مواد.

اما این شکایت دوباره جزئیات شرم‌آوری درباره زندگی بایدن در دوران اعتیادش را نمایان کرد که قبلاً توسط منتقدان پدرش به عنوان خوراک مورد استفاده قرار می‌گرفت.

مواد مخدر، الکل و اسلحه مشکوک: محاکمه هانتر بایدن توضیح داد

استفاده از برخی تصاویر به عنوان سلاح سیاسی می تواند تأثیر منفی داشته باشد.

دکتر تراتمن گفت: «ما دائماً در تلاش هستیم تا درمان مصرف مواد را بی‌اعتنایی کنیم تا مردم جلو بیایند.

هر زمان که از یک شخصیت عمومی که از اعتیاد به مواد مخدر رنج می برد برای اهداف سیاسی استفاده می کنیم و آنها را به شکلی ناپسند ترسیم می کنیم، می تواند به سایر افرادی که از اعتیاد رنج می برند انگ انگ بزند.

این محاکمه بر یک فصل تاریک از زندگی هانتر بایدن متمرکز بود: اعتیاد او به مواد مخدر پس از مرگ برادر بزرگترش بو در سال 2015. او می گوید حدود پنج سال است که در دوران نقاهت است.

هیئت منصفه تصاویر طبیعت‌گرایانه او را در حال مصرف مواد مخدر دیدند و کلیپ‌های صوتی از خاطرات او Beautiful Things را شنیدند که این دوره را توصیف می‌کرد.

نائومی، دختر هانتر بایدن، در طول محاکمه، در مقابل اشک‌ها استدلال کرد: «بعد از مرگ عمویم، همه چیز بدتر شد.

دادستان ها پیامکی از بایدن تهیه کردند که در آن او “خوابیدن در ماشین و کشیدن کراک” را توصیف کرد.

دادستان: پرونده “انتخاب غیرقانونی” نه اعتیاد به مواد مخدر

برخی از مدافعان استدلال می کنند که تصویر خشن نشان داده شده در طول محاکمه برجسته می تواند منجر به گفتگوهای مفیدتر در مورد اعتیاد و مسئولیت شود.

پت اوسم، معاون برنامه های خانواده در مشارکت برای پایان دادن به اعتیاد گفت: «ما باید افکار عمومی را در مورد آنچه مردم در مورد مصرف مواد می گویند و سیاست ها، استراتژی ها و ابزارهایی را برای کمک به مردم به طور کلی توسعه دهیم.

پیشینه هایی وجود دارد که چگونه خانواده های اول آمریکا برای همیشه گفتگو در مورد اعتیاد را تغییر دادند – و بهبود دادند.

با نزدیک شدن به پایان محاکمه این هفته، پتی دیویس، دختر رئیس جمهور سابق رونالد ریگان، مقاله ای در نیویورک تایمز منتشر کرد مبارزات خود او با سوء مصرف مواد و فشارهای منحصر به فرد بهبودی به عنوان عضوی از خانواده اول را شرح می دهد.

آقای مویرز که با کلینیک‌هایی کار می‌کند که توسط بانوی اول بتی فورد تأسیس شده بود، گفت: «خانواده‌های ریاست‌جمهوری برای همیشه با اعتیاد به مواد مخدر دست و پنجه نرم کرده‌اند».

او گفت: «در این روزگار که تاکید بیش از حد بر رسانه‌های اجتماعی است، فکر می‌کنم بحث و گفتگو بیش از هر زمان دیگری شدیدتر است.

ساکنان نیویورک به کیفرخواست هانتر بایدن واکنش نشان دادند

دیدگاهتان را بنویسید