هیئت منصفه در محاکمه استیضاح هانتر بایدن احکام مجرمیت خود را اعلام می کنند


هیئت منصفه ای که روز سه شنبه هانتر بایدن را متهم به جنایات اسلحه دانست، گفت که در هنگام تصمیم گیری به پدر یا سیاست او فکر نکرده اند.

یکی از اعضای هیئت منصفه بلافاصله پس از صدور حکم به بی بی سی گفت: «من هرگز به رئیس جمهور جو بایدن فکر نکردم.

یکی از اعضای هیئت منصفه مرد که خواست نامش فاش نشود، گفت: «از میان تمام اعضای هیئت منصفه، هیچکس چیزی در مورد انگیزه های سیاسی ذکر نکرد.

این حکم باعث واکنش سیاسی بزرگی شد: جمهوری خواهان کنگره که سال ها در مورد هانتر بایدن تحقیق می کردند، از این تصمیم استقبال کردند. دموکرات ها اصرار داشتند که این امر بر مبارزات انتخاباتی مجدد رئیس جمهور تأثیری نخواهد گذاشت.

در یک مصاحبه کوتاه، هیئت منصفه به بی بی سی گفت که فکر نمی کند این موضوع بر انتخابات نوامبر تأثیر بگذارد.

در همین حال، دو عضو هیئت منصفه دیگر به سی‌ان‌ان گفتند که علی‌رغم ماهیت پرمخاطب محاکمه، در یک سال انتخاباتی، هیچ فشاری در جریان مذاکرات احساس نمی‌کنند.

یکی از آن قضات به سی ان ان گفت که او انتظار داشت که این هیئت “در گلوی یکدیگر باشند زیرا [Biden’s] پدر رئیس جمهور است و به دلیل فضای سیاسی، اما وقتی شروع به فکر کرد، «احساس فشار نداشت».

اعضای هیئت منصفه که با سایر خبرگزاری ها صحبت کردند، بارها گفتند که سیاست در تصمیم آنها تأثیری نداشته است، اما برخی در مورد این پرونده تردید داشتند.

یکی از اعضای هیئت منصفه به سی ان ان گفت که این پرونده “به نظر هدر دادن دلارهای مالیات دهندگان است”، در حالی که یکی دیگر از اعضای هیئت منصفه گفت که دادگاه “کمی ناامید کننده بود زیرا احساس می کرد نمی توانیم داستان کامل را دریافت کنیم.”

با وجود این ناامیدی ها، هیئت منصفه توانست تنها در سه ساعت از دادگاه یک هفته ای به رأی برسد.

یکی از اعضای هیئت منصفه که با بی‌بی‌سی صحبت می‌کرد، پرونده را با عذاب وجدان ترک کرد و خاطرنشان کرد که آقای بایدن نه تنها رئیس‌جمهور ایالات متحده است، بلکه یک پدر و «کسی است که به تازگی محکوم شده است». [his son] در دادگاه فدرال.”

بایدن اولین پسر رئیس‌جمهور مستقر آمریکا بود که روز سه‌شنبه زمانی که هیئت منصفه او را مجرم شناخته شد، محکوم شد. دروغ در مورد مصرف مواد مخدر در فرم فدرال هنگام خرید اسلحه در سال 2018.

او قبل از اینکه پرونده به دادگاه برود بی گناه بود و مدعی شد که در فرم دروغ نگفته است زیرا در آن زمان تحت معالجه مواد مخدر بوده است.

بایدن هنگام قرائت حکم رواقی بود. سپس اعضای خانواده و تیم حقوقی خود را در آغوش گرفت او سرنوشت خود را آموخت. او تا 120 روز آینده محکوم خواهد شد، اما قاضی رئیس پرونده تاریخی را تعیین نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید