یک فیلم محبوب تایلندی که اشک TikTokers را برانگیخت


یک فیلم تایلندی درباره مرد جوانی که از مادربزرگ در حال مرگش مراقبت می‌کند و برای ثروت او می‌جنگد، واکنش‌هایی را در جنوب شرقی آسیا برانگیخته است، جایی که واکنش‌های اشک‌آور TikTokers در فضای مجازی منتشر شده است.

از زمان اکران در آوریل، چگونه می توان میلیون ها را قبل از مرگ مادربزرگ به دست آورد، در صدر باکس آفیس در سراسر منطقه قرار گرفته است.

این فیلم درباره ام است که قصد دارد از مادربزرگ مبتلا به سرطانش ارثی دریافت کند، اما با نزدیک شدن به او انگیزه های خود را زیر سوال می برد.

به نظر می‌رسد این داستان با تماشاگران سینما که قبل و بعد از تماشای فیلم فیلم‌های احساسی خود را به اشتراک می‌گذارند، برخورد خوبی داشته است.

«الان می دوم مادربزرگم را بغل کنم! ianjeevan کاربر TikTok نوشت.

جوانان در فضای مجازی نوشتند که چگونه از صحنه‌هایی که مادربزرگ در آن درد می‌کشید تحت تأثیر قرار گرفته‌اند و مدام از پدر و مادر مرحومش می‌خواستند که «بگیرند. [me] با آنها.”

“آنقدر گریه کردم که تمام آرایشم بعد از فیلم پاک شد” یکی از TikToker گفتبا اشاره به آن صحنه ها

یکی دیگر، diariesofswan، گفت: “گریه بعد از فیلم. فقط گریه است وقتی دلت برای کسی تنگ می شود که حتی نمی توان او را در آغوش گرفت یا شنید.”

این فیلم از رابطه فیلمنامه نویس Todsapon Tiptinakorn با مادربزرگش الهام گرفته شده است. و این اولین فیلم بلند به کارگردانی پت بونیتیپات است. او به بی‌بی‌سی گفت که از استقبال بی‌نظیر این فیلم «بسیار شگفت‌زده» شده است و جذابیت فیلم در توانایی آن در لمس ماهیت «تضاد» روابط خانوادگی است.

بخشی از کمدی تاریک، بخشی اشک آور، داستان حول خانواده ای ناکارآمد می چرخد ​​که از تشخیص مادرسالار برای ترسیم ثروت خود استفاده می کنند.

ام با بازی خواننده و بازیگر 24 ساله پوتیپونگ آساراتاناکول یکی از آنهاست. مردی که ترک تحصیل کرده است، ظاهراً برای مراقبت از مادربزرگ بیمار خود به خانه می رود.

مادربزرگ ام با بازی اوشا شمخوم به خوبی از نیات خانواده اش آگاه است، با این وجود فرزندانش را دوست دارد و می پذیرد.

خانم سیمخوم 78 ساله برای اولین حضورش در بازیگری نقدهای مثبتی دریافت کرد. جیمز مارش منتقد فیلم او را “کاملاً هیجان انگیز” نامید. به عنوان “شخصیت این خروش اخلاقی مشکوک”.

به غیر از او، شخصیت‌ها به دور از دوست‌داشتن هستند – آقای مارش حتی آنها را “مزجر کننده” توصیف کرد. با این وجود، به نظر می رسد این داستان در مورد دسیسه یک خانواده علیه یک مادربزرگ شیرین، خیلی ها را تحت تأثیر قرار داده است.

ما آنها را دوست داریم، همچنین از آنها متنفریم، اما همچنین باید با آنها زندگی کنیم. و گاهی از آنها غفلت می کنیم. شاید این فیلم زوایای بسیاری از پیچیدگی یک خانواده بزرگ را به تصویر بکشد.» کارگردان پت بونیتیپات گفت.

برخی از کسانی که این فیلم را تماشا کردند گفتند که این فیلم به آنها یادآوری می کند که با عزیزانشان وقت بگذرانند، در حالی که برخی دیگر گفتند که خاطرات پدربزرگ و مادربزرگ و والدین متوفی آنها را زنده می کند.

یکی از کاربران TikTok به مردم توصیه کرد «اگر می‌خواهید این فیلم را تماشا کنید، جعبه‌های دستمال کاغذی زیادی به همراه داشته باشند». برخی از کلیپ‌های آنلاین کارکنان را نشان می‌دهند که هنگام ورود به سالن، دستمال کاغذی را به تماشاگران می‌دهند.

بزرگترین سینمای مالزی GSC این فیلم را به عنوان یک تماشای آن برای افرادی که “نیاز به یک گریه خوب دارند”در حالی که کارکنان سینما SM در فیلیپین دستمال کاغذی را در خارج از سالن هایی که فیلم در آن نمایش داده می شد، توزیع می کردند.

فروش بلیت در تایلند از 250 میلیون بات (6.9 میلیون دلار، 5.3 میلیون پوند) در 14 روز اول اکران خود فراتر رفت و یازدهمین فیلم پرفروش تایلندی شد.

این فیلم همچنین پرفروش‌ترین فیلم آسیایی شد که در اندونزی اکران شد و پرفروش‌ترین فیلم تایلندی در سنگاپور و مالزی شد.دیدگاهتان را بنویسید