از ستاره پاپ استرالیا گرفته تا تشویق کننده ترامپ


پا گراهام بیکر، بی بی سی نیوز، واشنگتن

گتی هالی والانس که در اوج شهرت پاپ خود در سال 2002 در اینجا دیده شدگتی

والانس، در اوج شهرت پاپ خود در سال 2002 در اینجا دیده شد

او در سریال استرالیایی Neighbours در صابون استرالیایی نقش یک دختر مدرسه‌ای منظم را بازی کرد، قبل از اینکه تبدیل به یک ستاره پاپ با آهنگ‌های پرطرفدار شد.

اکنون، دو دهه بعد، هالی والانس به دختر پوستر بریتانیا برای تلاش دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا برای بازپس گیری کاخ سفید تبدیل شده است.

او روز چهارشنبه یک گردهمایی اختصاصی کمک مالی در لندن برگزار کرد، جایی که بلیط آن از 10000 دلار (7800 پوند) شروع شد و هزینه شام ​​50000 دلار بود.

نایجل فاراژ، یکی از حامیان ترامپ و دوست والانس، پیش از جمع آوری کمک های مالی در نزدیکی چلسی Embankment به تایمز لندن گفت: «این یک مهمانی جشن است. “شما می توانید تضمین کنید که بسیار سرگرم کننده خواهد بود.”

این یک دگرگونی عمومی برای والانس است، که ظهور مجددش به عنوان جانشین سیاسی ممکن است کسانی را در بریتانیا و استرالیا که او را با نام فلیسیتی «فلیک» اسکالی در «همسایه‌ها» یا فیلم «بوسه بوسه» در سال 2002 به یاد می‌آورند، شگفت‌زده کند.

والانس که در سال 1983 در ملبورن، استرالیا، از هالی راشل ووکادینوویچ صربستانی-بریتانیایی به دنیا آمد، در یک مدرسه سخت کاتولیک تحصیل کرد، جایی که به گفته او، خط لبه‌ای خیلی بلند می‌تواند منجر به دستگیری شود.

او در سن ۱۴ سالگی به عنوان مدل برای کاتالوگ های سوپرمارکت و کمپین های تبلیغاتی شروع به کار کرد.

گتی والانس و همسرش نیک کندیگتی

والانس و همسرش نیک کندی

ورود این ستاره تلویزیونی مدت کوتاهی پس از آن صورت گرفت که او با یک آلبوم که قبل از بازگشت به بازیگری به سه آلبوم برتر رسید، با بازی در نقش نینا ولک در درام محبوب آمریکایی “فرار از زندان”، حرفه ای پرمخاطب – البته کوتاه – را به عنوان یک ستاره پاپ آغاز کرد.

او گفت که سیاست او با افزایش سن تغییر کرد.

والانس، 41 ساله، که اکنون با توسعه دهنده املاک میلیاردر خود و همسرش نیک کندی، در بریتانیا زندگی می کند، در اوایل سال جاری به GB News گفت که “همه به عنوان چپ دست شروع می کنند” اما “بیدار می شوند… سپس متوجه می شوند که چه ایده های احمقانه ای دارند. همه هستند.'

“و سپس به سمت راست بروید.”

او در مصاحبه های دیگری با این کانال نگرانی خود را در مورد “واکیسم” و “دولت دایه” ابراز کرد.

استرالیایی که من در آن بزرگ شدم غیر واقعی بود. خیلی سرگرم کننده بود و به نظر نمی رسید ما همه این مشکلات را داشته باشیم… این اتفاق واقعاً در استرالیا بزرگ شده است.» او گفت.

او درباره تربیت جنسی کودکان گفت: فکر نمی‌کنم جنسیت و کودکان در یک جمله باشند.

در مورد تغییرات آب و هوایی، او گرتا تونبرگ را یک “گرملین کوچک شیطانی” نامید که علیرغم اینکه “به کودکان امیدی نمی دهد” از او تجلیل می شود.

او گفت که تغییر آب و هوا “بحران نیست… هوا بهتر از زمانی است که من بزرگ شده بودم.”

انرژی پاک‌تر و ارزان‌تر چیزی است که ما به آن نیاز داریم… می‌توانیم آن را دریافت کنیم… اما وقتی همه این محدودیت‌ها را بر روی افراد عادی که سعی در انجام کارشان دارند اعمال می‌کنید، دیوانه‌کننده است.

به ویژه با نزدیک شدن او به آقای فاراژ، حمایت او از ترامپ افزایش یافت. این سیاستمدار کهنه کار برگزیت، که اکنون حزب اصلاحات را رهبری می کند، به تایمز لندن گفت که والانس “سال های زیادی سکوت کرده است”.

توییتر (LR) Candy، Trump، Farage و Valance در Mar-a-Lagoتوییتر

(LR) Candy، Trump، Farage و Valance در Mar-a-Lago

آقای فاراژ والنس و همسرش را در آوریل 2022 به مارآ لاگو، خانه ترامپ در فلوریدا دعوت کرد.

عکسی از این دیدار که در توییتر X منتشر شد، جایگاه والانس را در اردوگاه ترامپ تثبیت کرد.

و به همین ترتیب چهارشنبه شب در غرب لندن، جایی که والنس ستاره شاید بزرگترین گردآوری کمک های مالی ترامپ در خارج از ایالات متحده بود، با حضور پسر رئیس جمهور سابق، دان جونیور، آقای فاراژ و چندین مهاجر آمریکایی بسیار ثروتمند.

اما نفوذ سیاسی او به همین جا ختم نمی شود.

آقای والانس پیشنهاد کرد که او در متقاعد کردن آقای فاراژ برای نامزدی در حوزه انتخابیه کلاکتون در انتخابات بریتانیا در ماه ژوئیه تأثیری داشته است.

او به جی‌بی‌نیوز گفت: «مدت طولانی در گوشش زمزمه کردم.

او همچنین پیشنهاد کرد که برای آقای فاراژ کمپینی کند.

او گفت: «اگر از من بپرسد، حتماً.

با این حال، او فکر کرد که آیا “کسی دیگر می خواهد ببیند که من در خانه آنها را می زنم… شاید 20 سال پیش.”

دیدگاهتان را بنویسید