یک گردشگر آمریکایی چند روزی است که در یکی از جزایر یونان ناپدید شده است


مقامات یونانی در جستجوی یک گردشگر آمریکایی هستند که پس از پیاده روی انفرادی در جزیره آمورگوس ناپدید شد.

مقامات محلی می گویند آلبرت کالیبت 59 ساله بعد از ظهر روز سه شنبه زمانی که یکی از دوستانش پس از بازنگشتن از کوهپیمایی ناپدید شد، ناپدید شد.

پخش عمومی یونان گفت که چندین آژانس در جستجوی آقای کالیبتوس، از جمله داوطلبان گارد ساحلی و تیم هایی از جزایر همسایه پاروس و ناکسوس درگیر هستند. اخبار ERT.

ناپدید شدن او چند روز پس از ناپدید شدن مجری بریتانیایی مایکل موزلی در جزیره Symi یونان اتفاق می افتد، جایی که جسد او چهار روز بعد پیدا شد.

بی بی سی برای اظهار نظر با وزارت خارجه آمریکا تماس گرفته است.

الفتریوس کارایسکاس، شهردار جزیره، به ERT گفت که مقامات در حال جستجوی زمین و آب در منطقه ای هستند که تقریباً یک چهارم آمورگوس را پوشش می دهد.

او گفت که آنها از یک پهپاد برای جستجوی بخش شمالی جزیره استفاده می کردند و همچنین سعی داشتند تلفن آقای کالیبت را ردیابی کنند. تماس‌ها با آقای کالیبت که به گفته شهردار قبلاً از جزیره بازدید کرده بود، بی پاسخ ماند.

شهردار گفت که کوهپیمایی که آقای کالیبت آغاز کرد، سخت و دشوار بود و نشان می‌دهد که او ممکن است مسیر دشوارتری را طی کرده باشد.

خبرگزاری های محلی گزارش دادند که آقای Kalibet این سفر چهار ساعته را حدود ساعت 7 صبح به وقت محلی (12:00 صبح به وقت شرقی) روز سه شنبه در روستای ایگیالی آغاز کرد.

جستجو برای یافتن مرد ناپدید شده تنها چند روز پس از آن انجام می شود که مقامات روزها در جزیره یونانی دیگر، Symi، برای یافتن دکتر موسلی، پزشک مشهور تلویزیون بریتانیایی که پس از پیاده روی از ساحل ناپدید شد، گذراندند.

جسد او در یک منطقه صخره ای پیدا شد و بازرسان به این نتیجه رسیدند که او در روز ناپدید شدنش به دلایل طبیعی فوت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید