جسد یک گردشگر آمریکایی در جزیره‌ای یونان پیدا شد


گزارش ها حاکی از آن است که جسد یک گردشگر آمریکایی در جزیره ماتراکیس یونان پیدا شده و به فهرست خارجی هایی که در جریان موج گرما ناپدید شده یا جان خود را از دست داده اند، اضافه شده است.

در پی مرگ اخیر دکتر مایکل موزلی مجری تلویزیون بریتانیایی در جزیره سیمی، یک مرد هلندی نیز آخر هفته گذشته در ساموس جسد پیدا شد.

یک آمریکایی دیگر به نام آلبرت کالیبت حداقل سه بار گم شده است.

برای اظهار نظر با وزارت خارجه آمریکا تماس گرفته شده است.

شبکه تلویزیونی عمومی یونان ERT و خبرگزاری آتن روز یکشنبه گزارش دادند که مرد آمریکایی که در ماتراکیس جسد پیدا شد، مردی 55 ساله بود.

گفته می شود که این مسافر که نامش فاش نشده است، آخرین بار هفته گذشته زنده در بار دیده شده است. جسد او در ساحلی متروک در یک جزیره کوچک پیدا شد.

او برای کالبد شکافی به بیمارستانی در جزیره بزرگتر کورفو منتقل شد.

دمای بالای این هفته در یونان باقی خواهد ماند. این کشور اولین موج گرمای تاریخ خود را متحمل می شود زیرا بادهای شمال آفریقا باعث افزایش دما می شوند.

بسیاری از مدارس و همچنین جاذبه های گردشگری مهم، از جمله آکروپولیس باستانی، مجبور به تعطیلی شدند.

روز شنبه، مقامات از مرگ یک گردشگر هلندی 74 ساله خبر دادند که پس از رفتن به یک پیاده روی انفرادی به جزیره دیگری به نام ساموس ناپدید شد.

در همین حال، جستجو برای آلبرت کالیبت 59 ساله، افسر پلیس بازنشسته کالیفرنیا ادامه دارد. او هفته گذشته در آمورگوس ناپدید شد و به طور مشابه نتوانست از یک پیاده روی بازگردد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، مقامات یونان همچنین به دنبال دو زن فرانسوی 73 و 64 ساله در جزیره سیکینوس هستند.

در اوایل این ماه، مقامات روزها را صرف جستجوی سیمی برای یافتن دکتر موزلی، پزشک مشهور تلویزیون بریتانیا کردند که پس از پیاده روی از ساحل ناپدید شد.

جسد او در یک منطقه صخره ای پیدا شد و بازرسان به این نتیجه رسیدند که او در روز ناپدید شدنش به دلایل طبیعی فوت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید