راد استوارت از حمایت از اوکراین پس از تمسخر دفاع می کند


سر راد استوارت پس از اینکه جمعه شب در کنسرتی در آلمان هو شد، از حمایت خود از اوکراین دفاع کرد.

اسطوره موسیقی در لایپزیگ در حال اجرا بود که پرچم اوکراین بر روی صفحه نمایش ویدیو ظاهر شد و به دنبال آن تصویر رئیس جمهور ولادیمیر زلنسکی ظاهر شد.

هنگامی که سر راد آهنگ 1991 خود “Rhythm of My Heart” را خواند که به گفته او آهنگی ضد جنگ بود و قبلا به کیف تقدیم کرده بود، تشویق و تشویق از طرفداران شنیده می شد.

او روز دوشنبه به خبرگزاری رسمی فلسطین گفت: «من در طول این جنگ از مردم اوکراین حمایت کردم.

از ترتیب دادن تحویل اعضای خانواده ام به کشور تا اجاره خانه در بریتانیا برای یک خانواده اوکراینی… بنابراین بله، من از زلنسکی و مردم اوکراین حمایت می کنم و به این کار ادامه خواهم داد. “

سر راد 79 ساله در کنسرت های دیگر نیز اظهارات ناپسندی درباره ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه کرده است.

او به PA گفت: پوتین باید متوقف شود.

من لحظات زندگی‌ام را با بازی برای تماشاگران آلمانی سپری می‌کنم، خاطرات خاصی را به اشتراک می‌گذارم و مشتاقانه منتظر هستم تا قرارهای باقی‌مانده‌ام را اینجا بازی کنم.»

سر راد در کوارتربک ایموبیلین آرنا در لایپزیگ، پرجمعیت ترین شهر ایالت مرکزی آلمان، زاکسن، اجرا کرد.

دولت ناسیونالیسم را پذیرفت، انتخابات شهرداری راست افراطی آلترناتیو برای آلمان (AfD) در دسامبر. زاکسن نیز شاهد خشونت و حملات نئونازی ها علیه مهاجران بوده است.

در سال 2022، سر راد فاش کرد که او و همسرش، پنی لنکستر، خانه‌ای را در برکشایر، جنوب شرقی انگلستان، به یک خانواده هفت نفره اوکراینی اجاره کرده‌اند که از تهاجم گسترده روسیه فرار کرده بودند.

در همان سال، سر راد همچنین هزینه چهار کامیون مملو از مواد را برای انتقال به مرز لهستان و اوکراین پرداخت کرد. دو برادرزاده او در میان رانندگان بودند و با کمک یک سازمان بشردوستانه انگلیسی، 16 پناهجوی اوکراینی را به مکان امن در برلین بردند.

سر راد در آن زمان به دیلی رکورد گفت: «آنها از فرانسه، بلژیک، آلمان و لهستان رفتند، وسایل را تحویل دادند، پناهندگان را برداشتند و در برلین رها کردند.

سه روز و نیم طول کشید تا به آنجا برسند و برگردند. آنها قهرمان هستند، نه من.”

سر راد به پایان تور اروپایی خود نزدیک می شود، اما هنوز چندین کنسرت آلمانی در هامبورگ، کلن و مونیخ باقی مانده است.

ماه آینده، او برای تکمیل یک اقامت 13 ساله در کاخ سزار در لاس وگاس به ایالات متحده می رود.

دیدگاهتان را بنویسید