این ستاره پنجابی اولین حضور خود را در برنامه The Tonight Show انجام می دهد


پا مانیش پاندی، بی بی سی نیوزبیت

Getty Images Diljit Dosanjh، هنرمندی که با میکروفون مشکی آواز می خواند، لباس کرم و عمامه با ساعتی براق روی مچ دست چپ خود می پوشد.  در پس زمینه دو مرد را می بینید که در حال نواختن ساز خارج از فوکوس هستند.گتی ایماژ

طرفداران از حضور Diljit Dosanjh در The Tonight Show استقبال کردند

طرفداران برای اولین حضور خواننده Diljit Dosanjh در The Tonight Show به شدت عصبانی شدند.

دیلجیت که توسط مجری آمریکایی جیمی فیلان به عنوان “بزرگترین هنرمند پنجابی روی کره زمین” معرفی شد، آهنگ های Born to Shine و GOAT را اجرا کرد.

طرفداران از سراسر جهان در نظرات گفتند که این ستاره موسیقی پنجابی را “به ارتفاعات جدیدی” رسانده است و این یک “لحظه تاریخی” است.

این آخرین نمونه از آهنگساز Lover است که پس از آن که در سال 2023 با تبدیل شدن به اولین خواننده پنجابی زبان که در جشنواره کواچلا اجرا می‌کند، تاریخ ساز شد، مخاطبان غربی را جذب کرد.

او همچنین با سیا خواننده Cheap Thrills در Hass Hass همکاری کرد و در تور آسیایی خود به Ed Sheeran در بمبئی پیوست. این زوج با هم آواز می خوانند در پنجابی

“باز کردن درها به روی مردم”

در طول اجرای GOAT، Diljit اشعار معمول خود را با اشاره به “Hollywood” به جای “Bollywood” که به Phelan اشاره کرد، کمی تغییر داد.

پس از پایان صحنه، مجری برنامه Fallon روی صحنه آمد و گفت: “اینطوری کار می کنی!”.

هیاهوی پیرامون ظاهر Diljit از زمان اعلام یک هفته قبل افزایش یافته بود.

و این انتظار زمانی به اوج خود رسید که The Tonight Show تصاویری از پشت صحنه خواننده را به اشتراک گذاشت. آموزش برخی از عبارات پنجابی به فالون.

مجری تمام تلاش خود را می کند تا جمله گیرای خواننده “پنجابی Aa Gaye Oye” را بگوید، اما تلاش او باعث خنده می شود و بازیگر نقش پریانکا چوپرا با اظهار نظر “این برای من اوه است”.

اما فیلان زمانی که سلام پنجابی “سات سری آکال” را به آرامی ارائه کرد، بهتر عمل کرد.

ویدیوی دیگری نشان می‌دهد که فالون با دستکش‌های سفیدی که با لوگوی نمایش مزین شده بود، دیلجیت را غافلگیر کرد. دیلجیت به خاطر حس مد خود شناخته شده است و معمولاً در حین اجراهای خود دستکش های مشکی می پوشد.

به طور گسترده تر، او به دلیل «پوشیدن لباس هندی» به دلیل ظاهر شدن در لباس سنتی و عمامه همسان مورد تحسین قرار گرفت.

جاسی سیدو، خواننده هندی بریتانیایی، گفت که او “گوش به گوش می خندد” و دیلجیت “موسیقی پنجابی را به جریان اصلی تبدیل کرده است”.

یکی دیگر از طرفداران اظهار داشت که او “در را به روی هزاران نفر از مردم پرشور در سراسر جهان که از پیشینه های فروتن هستند باز می کند.”

Getty Images دو مرد روی صحنه.  مجری جیمی فالون، سمت چپ، با کت و شلوار سه تکه تیره با کراوات راه راه آبی و هنرمند دیلجیت دوسانج، سمت چپ، با کت و شلوار روشن و عمامه با میکروفون مشکی گتی ایماژ

جیمی فالون و دیلجیت دوسانج در پشت صحنه لحظه ای دلچسب را به اشتراک گذاشتند

تحلیل هارون رشید مجری شبکه آسیایی بی بی سی

حضور دیلجیت در نمایش جیمی فیلان برای جامعه جنوب آسیا و به ویژه فرهنگ پنجابی چیزی کم از یادبود است.

اصالت او چیزی است که طرفدارانش را بیشتر به هم متصل می کند.

او 100% به شخصیتی که با آن معروف شد وفادار می ماند. او پنجابی صحبت می‌کند، لباس‌های سنتی پنجابی را در مکان‌های بین‌المللی می‌پوشد و دائماً از ارزش‌های ایمان و فرهنگ خود صحبت می‌کند.

همچنین، او به وضوح یک سیک با عمامه است – چیزی که مدتهاست در صنعت سرگرمی شکست خورده است، حتی در جامعه جنوب آسیا. بنابراین اولین کاری که کرد این بود که عمامه‌اش را به نشان افتخار برای پنجابی‌ها تبدیل کرد، و تبدیل به اولین مرد عمامه‌دار شد که به عنوان اصلی یک فیلم بالیوودی را تیتر کرد و سالن‌های نمایش در سراسر جهان به فروش رفت.

و در واقع او یک هنرمند فوق العاده با استعداد با صدای درخشان و انواع موسیقی است.

به اینها شخصیت او در شبکه های اجتماعی، بازی مد و صمیمیت او با طرفدارانش را اضافه کنید، و به راحتی می توان فهمید که چرا میلیون ها نفر به جشن گرفتن آخرین حضور او در برنامه چت افتخار می کنند.

لوگوی پاورقی برای BBC Newsbeat.  لوگوی بی‌بی‌سی و کلمه Newsbeat به رنگ سفید روی پس‌زمینه‌ای رنگارنگ از اشکال بنفش، بنفش و نارنجی است.  در زیر یک مربع سیاه با کتیبه است "به صداها گوش کن" ظاهرا

به Newsbeat گوش دهید برای زندگی در 12:45 و 17:45 در روزهای هفته – یا گوش دهید اینجا.دیدگاهتان را بنویسید