بازیگر کلوب کیو به حبس ابد محکوم شد


پا جسیکا مورفی، اخبار بی بی سی

Denver Post از طریق Getty Images مردم گل‌ها و سایر اقلام را در یک بنای یادبود در خارج از Q Club می‌گذارند، جایی که یک مرد مسلح وارد کلوپ شبانه LGBT شد و در 20 نوامبر 2022 در کلرادو اسپرینگز، کلرادو حداقل پنج نفر را کشت و 25 نفر را مجروح کرد.دنور پست از طریق گتی ایماژ

تیراندازی دسته جمعی که در سال 2022 پنج نفر را در یک کلوپ شبانه دگرباشان جنسی کلرادو کشت، روز سه شنبه به چندین حبس ابد محکوم شد.

اندرسون آلدریچ به 50 جنایت ناشی از نفرت فدرال اعتراف کرد و به 55 حبس ابد محکوم شد. او همچنین به 74 جنایت ناشی از نفرت و جرایم سلاح گرم اعتراف کرد و به 190 سال دیگر محکوم شد.

این جوان 24 ساله روز سه شنبه به عنوان بخشی از توافق با دادستان های فدرال برای اجتناب از مجازات اعدام به گناه خود اعتراف کرد.

آلدریچ، 24 ساله، قبلاً به اتهامات ایالتی اعتراف کرده است و در حال حاضر در حال گذراندن پنج حبس ابد در ارتباط با تیراندازی در باشگاه کیو است.

شارلوت سوینی، قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده، آلدریچ را در حالی که خانواده های قربانیان و بازماندگان این حمله تماشا می کردند، محکوم کرد.

قاضی پس از صدور حکم به آلدریچ گفت: “این جامعه قوی تر از زره شما، قوی تر از سلاح های شما و قوی تر از نفرت شما است.”

در ژوئن 2023، آلدریچ پنج حبس ابد به همراه 46 حبس متوالی 48 ساله برای اقدام به قتل دریافت کرد.

مهاجم ادعا کرد که در این پرونده هیچ رقابتی برای جنایت نفرت وجود ندارد.

به گفته دادستان، آلدریچ که به گفته وکلا او را غیر باینری می‌داند و از ضمایر آنها و آنها استفاده می‌کند، چندین بار قبل از حمله به Q Club رفته بود و به گفته دادستان قبلاً نسبت به پلیس، دگرباشان جنسی و اقلیت‌ها ابراز تنفر کرده بود.

در بیانیه ای در ژانویه، دادستان حمله آلدریچ به کلوب کیو را “حمله ای از پیش برنامه ریزی شده، از پیش برنامه ریزی شده، بدخواهانه و برنامه ریزی شده” خواند.

در شب 19 نوامبر، آلدریچ وارد کلوب، یکی از محبوب ترین بارهای دگرباشان جنسی کلرادو اسپرینگز شد و تیراندازی کرد.

پنج نفری که در تیراندازی جان باختند عبارتند از: دانیل استون، 28 ساله; کلی لاوینگ، 40; اشلی پاو، 35 ساله; دریک رامپ، 38; و ریموند گرین ونس، 22 ساله.

دادستانی آمریکا از زخمی شدن ۱۹ نفر در نتیجه تیراندازی خبر داد.

تیراندازی پس از آن متوقف شد که مشتریان کلوپ شبانه مهاجم را قبل از رسیدن پلیس تحت کنترل خود درآوردند.

دادستان های ایالات متحده از “رایانه ها، ارائه دهندگان خدمات اینترنتی، پلتفرم های خرده فروشی آنلاین، پلت فرم های پردازش پرداخت مالی مبتنی بر وب و خدمات پستی تجاری بین ایالتی برای تهیه قطعات سلاح گرم، مهمات و تجهیزات تاکتیکی” برای آماده شدن برای حمله استفاده کردند. دفتر گفت.

دیدگاهتان را بنویسید