تاسمانی با پیشنهاد «پرداخت معمولی» گردشگران را جذب می کند.


تاسمانی برای تقویت گردشگری در ماه‌های زمستان، ابتکار عملی «درآمد گاه به گاه» را راه‌اندازی کرده است.

کشور جزیره ای استرالیا به مردم این فرصت را می دهد که «شغل روزانه» خود را با یک نقش موقت غیرعادی در فصل خارج از فصل عوض کنند.

یک محقق ماوراء الطبیعه، واکر و ستارگان از جمله 10 شغلی هستند که پست شده اند.

اگرچه این موقعیت ها پرداخت نشده است، اما تمام هزینه های متقاضیان موفق – از جمله سفر، غذا و هتل – توسط هیئت گردشگری تاسمانی تامین می شود.

نقش محقق ماوراء الطبیعه داوطلبانه و فقط برای یک روز است، گردشگری تاسمانی گفت.

این برای کسانی که به “تاریخ و رمز و راز” علاقه مند هستند باز است و شامل کاوش ماوراء الطبیعه با استفاده از “آخرین تجهیزات شکار ارواح” در ویلو کورت، یکی از قدیمی ترین پناهگاه های استرالیا می شود.

نقش دیگر “سازمان دهنده صدف” است که شامل دسته بندی، تمیز کردن و درجه بندی صدف های تازه برداشت شده از خلیج بزرگ صدف می شود.

به گفته توریسم تاسمانی، مهمتر از همه، فرصتی برای “چشیدن” صدف ها وجود خواهد داشت – اگرچه این “صرفاً برای اهداف کنترل کیفیت” است.

از علاقه مندان به قطار دعوت می شود تا برای نقش «فندل کرکی» درخواست دهند – کار روزانه دیگری که در آن متقاضی به خدمه لوکوموتیو بخار لینچفورد اکسپرس که در امتداد ساحل غربی تاسمانی حرکت می کند، می پیوندد.

همچنین به دنبال ستارگانی می گردیم که می خواهند برای تماشای شبی آسمان به انجمن نجوم تاسمانی بپیوندند.

همچنین برای شکارچیان ترافل، «نجواکنندگان شراب» و واکرهای وامبت آماده برای بردن کیسه‌داران «برای حمل و نقل صبحگاهی» کار وجود دارد.

Tourism Tasmania می گوید 1.25 میلیون نفر در سال گذشته از این جزیره دیدن کردند – نسبت به سال قبل بیشتر است اما هنوز از 1.35 میلیون بازدیدکننده مورد انتظار در سال 2019، قبل از همه گیری، خجالتی هستند.

به گزارش توریسم تاسمانی، زمستان در تاسمانی از ماه می تا آگوست طول می کشد، جایی که دما معمولا بین 3 تا 11 درجه سانتیگراد کاهش می یابد.

لیندن کلیری، مدیر بازاریابی این سازمان به رسانه‌های محلی گفت: «ما می‌دانیم که در زمستان دما کاهش می‌یابد، بنابراین استرالیایی‌ها به دنبال افزایش رفاه و استراحت از روال روزانه هستند.

فقط ساکنان استرالیایی که در سن قانونی هستند واجد شرایط درخواست برای این نقش ها هستند و باید در کمتر از 50 کلمه توضیح دهند که چرا می خواهند شغل روزانه خود را با یکی از “شغل های معمولی” عوض کنند.

دیدگاهتان را بنویسید