اکران، اعتراض و اولین نمایش: عکس هفته


منتخبی از عکس های خبری قابل توجه که این هفته در سراسر جهان گرفته شده است.

هالی آدامز/ رویترز شاهزاده خانم ولز، پرنسس شارلوت، شاه چارلز و ملکه کامیلا در بالکن کاخ باکینگهام ظاهر شدند.هالی آدامز/رویترز

هزاران نفر برای تماشای جنگ رنگ آمده بودند، که جشن تولد رسمی حاکم را با نمایش های نظامی جشن می گیرد. این اولین حضور عمومی کاترین، پرنسس ولز (سمت چپ) از زمان تشخیص سرطان و انجام عمل جراحی شکم در ژانویه بود. او در اینجا با پرنسس شارلوت، شاه چارلز سوم و ملکه کامیلا در بالکن کاخ باکینگهام دیده می شود.

فردریک جی.  براون / آستین باتلر بازیگر سینمای فرانسه در اولین نمایش فیلم جدیدش فردریک جی. قهوه ای / خبرگزاری فرانسه

آستین باتلر بازیگر آمریکایی در مقابل پوستر فیلم جدیدش دوچرخه سواران در اولین نمایش لس آنجلس در هالیوود، کالیفرنیا به تصویر کشیده شده است.

Daniel Irungu/EPA-EFE یک معترض کنیایی یک گلوله در دست دارددانیل ایرونگو/EPA-EFE

در پی اعتراضات، دولت کنیا برخی از مالیات‌های پیشنهادی در لایحه مالی بحث‌برانگیز امسال از جمله مالیات 16 درصدی بر نان را لغو کرد.

گاوریل گریگاروف/اسپوتنیک/استخر کرملین/EPA-EFE رهبر کره شمالی، کیم جونگ اون (سمت چپ) و ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، سوار بر Aurus در اطراف پیونگ یانگگاوریل گریگاروف/اسپوتنیک/استخر کرملین/EPA-EFE

رهبر کره شمالی کیم جونگ اون (سمت چپ) از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در یک سفر دولتی استقبال کرد. این کشورها توافقنامه مشارکتی را برای ارائه “کمک متقابل در صورت تجاوز” امضا کردند. رهبران اینجا در ماشین Aurus دیده می شوند.

عکس Antara/Syifa Yulinnas/ از طریق رویترز مسلمانان اندونزیایی با نقاب بزرگ بیت المکمور در جشن عید قربانعکس Antara/Syifa Yulinnas/ از طریق رویترز

مسلمانان در عید قربان، دومین و بزرگ‌تر از دو عید سالانه، که مصادف با پایان سفر حج به مکه است، در مسجد جامع بیت المکمور در اندونزی نماز می‌خوانند.

برنادت سابو/رویترز جود بلینگهام انگلیسی جشن گرفت برنادت سابو / رویترز

جود بلینگهام اولین گل انگلیس در یورو 24 را به همراه هم تیمی اش کیران تریپیه جشن می گیرد. در دیدار افتتاحیه مسابقات قهرمانی انگلیس در اسلواکی با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید.

ادگار سو/رویترز نمایی از لکه نفتی در ساحل تانجونگ در سنتوسا، سنگاپورادگار سو / رویترز

نفت در ساحل تانجونگ در سنتوسا پس از برخورد یک لایروبی با یک کشتی سوخت سنگاپور لنگر انداخته به ساحل می رسد.

گلب هارانیچ/ رویترز زنی در حالی که سگش را پیاده روی می کند کیک حمل می کندگلب هارانیچ / رویترز

زنی در حالی که سگش را در اوکراین راه می‌برد، کیکی را در جاده حمل می‌کند. مردم در پایتخت، کی یف، با جمعیت سه میلیون نفری، به دلیل حملات مداوم روسیه به شبکه برق، با یکی از مهم ترین کمبودهای برق مواجه هستند.

Joe Giddens/PA Media مردم برای تماشای آتش بازی بر فراز رودخانه Cam به سمت آب می روندجو گیدنز / رسانه PA

مردم برای تماشای آتش بازی بر فراز رودخانه بادامک در طول رقص ترینیتی می در دانشگاه کمبریج به سمت آب می روند. به مناسبت پایان سال تحصیلی، اولین مه بال رسمی در سال 1866 در محوطه کالج ترینیتی برگزار شد و این سنت به سرعت به سایر کالج ها گسترش یافت.

کر رابرتسون/Getty Images Pitstop برای فراری AF Corse، فراری 499P از آنتونیو فوکو، میگل مولینا و نیکلاس نیلسن در طول 24 ساعت لمانز کر رابرتسون/گتی ایماژ

فراری با غلبه بر شرایط مرطوب توانست تویوتا را شکست دهد و برای دومین سال متوالی قهرمان مسابقات 24 ساعته لمانز شود.

دیدگاهتان را بنویسید