بازیگر «شبی در موزه» در 90 سالگی درگذشت


بیل کابز بازیگر آمریکایی که در فیلم های «شبی در موزه» و «بادیگارد» بازی کرده بود، در 90 سالگی درگذشت.

نماینده او به خبرگزاری پی اس تایید کرد که این بازیگر سه شنبه شب در کالیفرنیا در محاصره خانواده اش درگذشت.

کابز در سال 1992 در فیلم بادیگارد که کوین کاستنر نیز در آن نقش آفرینی کرد، نقش مدیر ویتنی هیوستون، بیل دوانی را بازی کرد.

این بازیگر کهنه کار همچنین در سال 2006 در «شب در موزه» در مقابل بن استیلر و رابین ویلیامز نقش محافظ امنیتی «رجی» را بازی کرد.

نماینده کابز گفت که این بازیگر به مرگ طبیعی مرده است.

از دیگر فیلم‌های این بازیگر می‌توان به Air Bud, Sunshine State, Get Low, Ghosts of Mississippi, The Hudsucker Proxy, The Color of Money, Demolition Man و I Still Know What You Dist Summer Summer را نام برد.

او همچنین در قسمت‌های The West Wing، The Sopranos، L.A. Law، One Tree Hill، NYPD، Six Feet Under، CSI و Star path: Enterprise ظاهر شده است.

کابز در نزدیک به 200 فیلم و تولید تلویزیونی ظاهر شد و به طور مرتب نقش های کوچک اما محوری را ایفا کرد.

کابز در سال 1934 در کلیولند، اوهایو به دنیا آمد. او قبل از بازیگر شدن، هشت سال در نیروی هوایی آمریکا خدمت کرد و در سال‌های پس از خدمتش، اتومبیل فروخت.

او پس از اینکه مشتری از او پرسید که آیا می‌خواهد در یک نمایشنامه حضور داشته باشد، بازیگری را آغاز کرد و کابز برای اولین بار در سال 1969 روی صحنه ظاهر شد. یک سال بعد او به نیویورک رفت تا بازیگری را دنبال کند.

اولین نقش او در فیلم در سال 1974 با حضور کوتاهی در درام جنایی پلهام یک دو سه اتفاق افتاد که دهه ها فعالیت حرفه ای را در پرده های بزرگ و کوچک آغاز کرد.

در سال 2020، کابز برای حضورش در برنامه آموزشی کودکان کانادایی دین دان برنده جایزه امی در روز شد.

برادر بازیگر توماس جی کابز او را به یاد آورد به عنوان “همسر عزیز، برادر بزرگتر، عمو، پدر جانشین، پدرخوانده و دوست”.

او در فیس بوک نوشت: “بیل اخیراً و با خوشحالی تولد 90 سالگی خود را در محاصره عزیزان عزیز جشن گرفت.”

ما به عنوان یک خانواده از دانستن اینکه بیل در کنار پدر آسمانی خود آرامش و آرامش ابدی یافته است، احساس آرامش می کنیم. در این زمان از شما دعا و دلگرمی می خواهیم.»

بازیگر وسلی اسنایپس از جمله کسانی بود که به آنها ادای احترام کرد در رسانه‌های اجتماعی، در توییتر نوشت: «به قدرت پادشاه استراحت کن».

ستاره ابوت ابتدایی شریل لی رالف در توییتی نوشت: “برنده امی، بازیگر فعال و انسان فوق العاده، بیل کابز [has] حرکت کرد تا در مرحله بالاتر عمل کند.

وندل پیرس، ستاره Wire، که با کابز در I'll Fly و The Gregory Hines Show کار می کرد، او را به عنوان “یک شخصیت پدری، یک گرووت، یک هنرمند نمادین” توصیف کرد.

“بیل کابز در کلیولند به دنیا آمد و بزرگ شد” او در بیانیه ای گفت در توییتر منتشر شد.

او داستان های زیادی درباره شهری که دوست داشت تعریف کرد. این یک تصادف است که وقتی از درگذشت او مطلع شدم، اینجا در کلیولند هستم. او از میراث بزرگ تئاتر سیاه می آید.

«مرگ او مرا به یاد استعدادهایی می اندازد که در آن زمان در تئاتر سیاه زندگی می کردند. آنها نسل موسی بودند که ما را ترک کردند و مسئولیت بزرگی را به عهده گرفتند.»

دیدگاهتان را بنویسید