RFK جونیور ادعای تجاوز جنسی Vanity Fair را رد می کند


کاندیدای مستقل ریاست جمهوری رابرت اف کندی جونیور روز سه شنبه در پاسخ به چندین اتهام، از جمله اینکه او به پرستار بچه سابق خانواده تجاوز جنسی کرده است، داستان Vanity Fair را “انبوهی از زباله” خواند.

این مطلب توسط Vanity Fair گزارش شده است که در اواخر دهه 1990، آقای کندی، الیزا کونی، یک فارغ‌التحصیل اخیر کالج را که به عنوان پرستار بچه‌هایش و برای کمک به او در کارهای حقوقی محیط‌زیست استخدام شده بود، زیر آزمود. او در آن زمان 23 سال داشت.

هنگامی که به طور خاص در مورد این ادعا و سایر ادعاهای مورد بحث سؤال شد، نا پادکست نقاط شکستآقای کندی گفت: “من اهل کلیسا نیستم.”

او گفت: «من جوانی بسیار بسیار ناامید داشتم. من در سخنرانی اعلامی خود گفتم که آنقدر اسکلت در کمد خود دارم که اگر همه آنها می توانستند رای دهند، می توانستم برای پادشاهی جهان نامزد شوم.

وقتی ساگار انجتی مجری پادکست ادعای تجاوز جنسی را پیگیری کرد، آقای کندی گفت که هیچ نظری ندارد.

این مجله همچنین گزارش داد که او چندین رابطه خارج از ازدواج داشت و با قاطعیت از پسر عمویش، مایکل شکل، که به قتل یک دختر 15 ساله در گرینویچ، کانکتیکات محکوم شده بود، دفاع کرد.

ستاد انتخاباتی آقای کندی به خبرنگاران به پیامی در X اشاره کرد که در آن او مجله را به همدستی با رهبری حزب دموکرات متهم کرد.

در بحث درباره مقاله پادکست، آقای کندی روی یک ادعای جداگانه در داستان تمرکز کرد – اینکه او در سفر به کره با یک سگ در یک باربیکیو ژست گرفت و بعداً در یک پیام متنی به یکی از دوستانش در مورد آن شوخی کرد.

آقای کندی گفت که این عکس در کره گرفته نشده است، بلکه در منطقه پاتاگونیا در آمریکای جنوبی گرفته شده است و حیوان موجود در عکس یک بز است.

جو هاگن، خبرنگار Vanity Fair، که قبلاً مشخصات آقای کندی را برای مجله معرفی کرده بود، گفت که این عکس گواه این است که آقای کندی “هم‌زمان فرهنگ کره‌ای را مسخره می‌کند، از ظلم به حیوانات لذت می‌برد و بی‌مورد آبروی خود و خانواده‌اش را به خطر می‌اندازد.”

این داستان همچنین روابط ادعایی آقای کندی را شرح می‌دهد و جزئیاتی از اعتیاد او به مواد مخدر در دوران جوانی‌اش را شامل می‌شود که نامزد در طول تحقیقات آشکارا در مورد آن صحبت کرده است.

در همان پادکست، آقای کندی – پسر رابرت اف کندی و برادرزاده رئیس جمهور جان اف کندی – گفت که در حالی که به دنبال نامزدی برای ریاست جمهوری به عنوان یک نامزد مستقل است، “بهترین مسیر برای من برای رسیدن به سفیدپوستان است. مجلس از طریق حزب دموکرات است.”

او گفت: «من فکر می‌کنم این احتمالاً بهترین انتخاب برای همه خواهد بود و مطمئناً این چیزی است که من در نظر خواهم گرفت.

بی بی سی برای اظهار نظر با Vanity Fair تماس گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید