الن دی جنرس چهار قرار کمدی را لغو کرد


الن دی جنرس مجری تلویزیونی و کمدی آمریکایی چهار تاریخ از تور استندآپ کمدی خود را لغو کرد.

در یادداشتی در وب‌سایت Ticketmaster که نمایش‌هایی در دالاس، سانفرانسیسکو، سیاتل و شیکاگو را تحت تأثیر قرار می‌دهد، آمده است: «متاسفانه، برگزارکننده رویداد مجبور شده است رویداد شما را لغو کند.

مشخص نیست که چرا تاریخ ها لغو شده اند، زیرا تاریخ های دیگر همچنان در آن شهرها برگزار می شود. تا کنون برنامه ریزی شده است که این تور تا 17 آگوست ادامه داشته باشد.

علامت گذاری می کند بازگشت او به کانون توجه دو سال پس از لغو برنامه گفتگوی الن دی جنرس، پس از اینکه کارمندان تهیه کنندگان اجرایی را به ادعای “محل کار سمی” متهم کردند.

سه تهیه کننده به دلیل اتهامات سوء رفتار و آزار جنسی اخراج شدند دی جنرس در پخش برنامه عذرخواهی کرداما در می 2021 او پایان نمایش را اعلام کرد سال بعد، پس از 19 فصل.

در ماه آوریل، او اولین شب از Last Stand… Up Tour الن را با گفتن این جمله افتتاح کرد: “برایم مهم نبود دیگران در مورد من چه فکر می کنند و متوجه شدم… این را در اوج محبوبیتم گفتم.”

دی جنرس به جمعیت در لس آنجلس گفت که از زمان پایان برنامه باغبانی زیادی انجام داده و از جوجه ها به عنوان حیوان خانگی نگهداری می کند – و اضافه کرد که به عنوان مجری سابق برنامه گفتگو از فشار ناشی از تخم گذاری هر روز قدردانی می کند.

-دیگه چی بهت بگم؟ او افزود.

“اوه بله، من از تجارت نمایش اخراج شدم. هیچ آدم بدی در تجارت نمایشی وجود ندارد.”

این استندآپ شو در نتفلیکس منتشر خواهد شد که استندآپ قبلی او Relatable در سال 2018 پخش شد.

حرفه تلویزیونی دی جنرس با کمدی کمدی او الن در سال 1994 آغاز شد که در آن او نقش یک صاحب کتابفروشی را بازی می کرد.

او در سخنان افتتاحیه خود اشاره کرد که برنامه گفتگوی او پس از اینکه به عنوان همجنسگرا معرفی شد لغو شد.

او گفت: “برای کسانی از شما که امتیاز خود را حفظ می کنید، این دومین بار است که من از نمایش بیز اخراج می شوم… آنها در نهایت برای بار سوم مرا اخراج خواهند کرد، زیرا من بد و پیر و همجنسگرا هستم.” .

او همچنین گفت که از آنجایی که مدت زیادی در معرض دید عموم بوده است، عقب نشینی ای که تجربه کرده است “بسیار به نفس و عزت نفس من ضربه زد.”

او افزود: «در این تجارت افراط‌هایی وجود دارد، مردم یا شما را دوست دارند و شما را بت می‌دانند یا از شما متنفرند، و به دلایلی این افراد صدای بلندتری دارند.

برنامه گفتگوی او در سال 2003 شروع شد و محبوب شد. او در سال 2016 مدال آزادی ریاست جمهوری را دریافت کرد از پرزیدنت اوباما

بی بی سی برای اظهار نظر با نمایندگان دی جنرس تماس گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید