ژولین برنارد دوچرخه سوار به دلیل بوسیدن همسرش در تور دو فرانس جریمه شد.


پا مایکل شیلز مک نامی، اخبار بی بی سی

جولین برنارد دوچرخه‌سوار یورو اسپورت همسرش را می‌بوسد که به جاده رفته است در حالی که از پشت در تصویر دیده می‌شود و تماشاگران دیگر در جاده شلوغ می‌شوند.یورو اسپورت

ژولین برنارد دوچرخه سوار فرانسوی پس از جریمه شدن به دلیل بوسیدن همسرش در تایم تریل تور دو فرانس، عذرخواهی کرد.

اتحادیه بین المللی دوچرخه سواران (ICU) سوارکار Lidl-Trek را مجبور به پرداخت 200 فرانک سوئیس (223 دلار؛ 174 پوند) برای توقف کوتاه در مرحله هفتم مسابقه کرد.

هیئت حاکمه گفت که این جریمه به دلیل “رفتار ناشایست یا نامناسب در طول مسابقه و آسیب به چهره ورزش” است.

برنارد با نوشتن در رسانه های اجتماعی از UCI به دلیل “آسیب رساندن به تصویر ورزش” عذرخواهی کرد اما گفت که آماده است “هر روز” جریمه را بپردازد و با این لحظه زندگی کند.

مرحله هفتم تور دو فرانس مسافت کوتاه 23.3 کیلومتری (14.5 مایلی) و یکی از دو تایم تریل است که دوچرخه سواران برای بهترین زمان با زمان مسابقه می دهند.

این صعود در منطقه شراب معروف بورگوندی انجام می شود. به گزارش دوچرخه سواری، برنارد تنها 30 دقیقه با محل زندگی خود فاصله داشت که با هواداران روبرو شد.

هنگامی که او به بالای کوه رسید، دوستانش با علامت هایی به سمت او دویدند و همسرش جلوتر رفت – در این هنگام او در حالی که پسرشان را که لباس دوچرخه سواری کپی پوشیده بود، او را بوسید.

دیوید بالرینی دوچرخه‌سوار ایتالیایی به همین میزان جریمه شد و به دلیل زیر پا گذاشتن همان قانون در اوایل مسابقه، پس از توقف برای تماشای دوی سرعت مارک کاوندیش بریتانیایی که به رکورد سی و پنجمین مرحله پیروزی در تور دو فرانس رسید، شد.

Getty Images Julien Bernard از Lidl - Trek France دوچرخه خود را در طول مرحله 3 Steinmaur به Ruschlikon Tour de Suisse در 11 ژوئن 2024 در RUSCHLIKON، سوئیس می‌رود.گتی ایماژ

جولین برنارد گفت که از پرداخت جریمه برای لحظه ای که با همسرش گذرانده خوشحال است

در یک مصاحبه تلویزیونی پس از صحنه، برنارد گفت که دیدار با عزیزانش یک لحظه منحصر به فرد در زندگی حرفه ای او بود و او بر شروع صحنه اصرار داشت تا زمان کافی داشته باشد.

«واقعاً باورنکردنی بود. همسرم هفته‌ها است که با دوستانش آن را سازماندهی کرده است و کار بسیار بسیار خوبی انجام داده است.»

“در طول آزمایش های زمانی، شما برای تفریح ​​وقت دارید. این لحظاتی هستند که باعث می شوند من به حرکت و دوچرخه سواری خود ادامه دهم.”

دیدگاهتان را بنویسید