بیبر در یک عروسی بزرگ در هند اجرا می کند


پا فلورا دروری، اخبار بی بی سی

رویترز آنانت آمبانی، پسر تاجر موکش آمبانی، با نامزدش Radhika Merchant در مراسم سانجیت در مرکز جهانی Jio در بمبئی، هند، 5 ژوئیه 2024 روی فرش قرمز می‌آیند.رویترز

عروسی آنانت آمبانی و رادیکا مرچنت چندین ماه به طول انجامید

جاستین بیبر آخرین نفر از ستاره های بین المللی است که برای پسر ثروتمندترین مرد هند و همسر آینده اش در حالی که جشن عروسی آینده خود را جشن می گیرند، اجرا می کند.

این خواننده کانادایی برای اجرا برای Anant Ambani و Radhika Merchant – همراه با مهمانانشان – در آخر هفته در بمبئی پرواز کرد.

او چیزهای زیادی برای زندگی داشت. ریحانا در اولین مهمانی قبل از عروسی این زوج اجرا کرد، در حالی که دومین آنها که یک سفر دریایی در مدیترانه بود، گروه پسران بک استریت، خواننده دهه 90، کیتی پری خواننده و آندره آ بوچلی تنور ایتالیایی را به نمایش گذاشت.

بنابراین، کسانی که عروسی آمبانی را تماشا می کنند – که اکنون لژیون هایی در سراسر جهان وجود دارند – با نفس بند آمده منتظر اخباری هستند که چه کسی در خود عروسی این آخر هفته اجرا خواهد کرد.

شایعاتی در فضای مجازی وجود دارد مبنی بر اینکه ممکن است ادل باشد، اما این خانواده صمیمی باقی مانده است.

در عروسی کوچک‌ترین پسر موکش آمبانی از هیچ هزینه‌ای دریغ نشد، که آن را در لیگی متفاوت از حتی عجیب‌ترین عروسی‌های هندی قرار می‌دهد. این حتی عملکرد جذاب بیانسه دخترش را شکست می دهد.

آخر هفته گذشته، Anant Ambani و Radhika Merchant یک مراسم sangeet را جشن گرفتند – یک شب موسیقی و رقص قبل از مراسم عروسی. در سبک معمولی، آمبانی ها فراتر از آنچه که مهمانان معمولاً انتظار دارند، رفته اند.

در آن، موکش آمبانی، رئیس صنایع Reliance، که ثروتش بر اساس فوربس 115 میلیارد دلار تخمین زده می شود، و بقیه اعضای خانواده در رقص رقص خود با آهنگ شاهرخ خان، دیوانگی دیوانگی، ستاره بالیوودی روی صحنه رفتند.

رئیس EPA Reliance Industries Mukesh Ambani (R) و همسرش Nita Ambani در مراسم عروسی دسته جمعی زوج های محروم در Reliance Corporate Park، در ناوی بمبئی، هند، در 2 ژوئیه 2024 اشاره می کنند. EPA

موکش آمبانی (راست) و همسرش نیتا مراحل را تماشا می کنند

همچنین این فرصت دیگری برای کسانی بود که در حال تماشای مراسم عروسی بودند تا از لباس مهمانان، از جمله برخی از پر زرق و برق ترین ستاره های هند در لباس هایی از طراحان برتر کشور دیدن کنند.

همانطور که رویدادهای قبل از عروسی کنسرت بود، آنها همچنین تبدیل به کت واک هایی شدند که در آن ستاره ها قبل از مهمانی ها تصاویر حرفه ای را در حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک می گذارند.

ارزش این سه دسته در حال حاضر مشخص نیست. شایعه شده است که ریحانا 7 میلیون دلار (5.5 میلیون پوند) برای اجرا دریافت کرده است، در حالی که به جاستین بیبر 10 میلیون دلار پیشنهاد شده است.

رویترز، شاهد کاپور، بازیگر بالیوودی و همسرش میرا راجپوت، در مراسم جشن آنانت آمبانی و رادیکا مرچنت در مرکز جهانی جیو در بمبئی، هند، در 5 ژوئیه 2024 روی فرش قرمز می‌رسند.رویترز

شهید کاپور بازیگر بالیوود و همسرش میرا راجپوت در مراسم سانجیت وارد می شوند

رویترز در 3 ژوئیه 2024، گروهی در طول مراسم پیش از عروسی آنانت آمبانی و تاجر رادیکا در خارج از محل اقامت موکش آمبانی در بمبئی، هند، طبل می نوازند.رویترز

نوازندگان محلی و همچنین ستارگانی مانند بیبر در این مراسم نواختند

باید دید این رویداد سه روزه آخر هفته دقیقاً چه چیزی را در اختیار دارد. برای برخی در هند، پایان عروسی و ولخرجی های آن باعث آرامش خواهد شد، در حالی که ساکنان بمبئی امیدوارند که این امر باعث بدتر شدن ترافیک بد شهرت نشود.

رادیکا وقتی ماه گذشته به Vogue US گفت که برنامه‌ها “عالی پیش می‌روند” کارت‌هایش را نزدیک سینه‌اش نگه داشت و افزود: “من واقعاً برای ازدواج هیجان‌زده هستم.”

تصاویر MEGA/GC.  جاستین بیبر در 5 جولای 2024 وارد فرودگاه بمبئی می شود.تصاویر MEGA/GC

جاستین بیبر در حال ورود به فرودگاه بمبئی دیده می شود

دیدگاهتان را بنویسید