جورج کلونی از جو بایدن می خواهد از رقابت های انتخابات ریاست جمهوری کناره گیری کند


ساعاتی پس از آن که نانسی پلوسی، دموکرات ارشد دموکرات، سؤالات خود را در مورد ادامه دادن به ادامه کار منحرف کرد، جرج کلونی از جو بایدن خواست تا از رقابت های ریاست جمهوری آمریکا کناره گیری کند.

هنرپیشه هالیوود و جمع آوری کمک های مالی برجسته دموکرات گفت که رئیس جمهور در نبردهای زیادی در حرفه خود پیروز شده است، “اما تنها نبردی که او نمی تواند برنده شود، مسابقه با زمان است.”

اظهارات وی ساعاتی پس از آن بیان شد که خانم پلوسی، رئیس سابق مجلس نمایندگان، به تشویش فزاینده در حزب پیوست و گفت: «زمان برای آقای بایدن در حال پایان است تا تصمیم بگیرد که آیا در رقابت با دونالد ترامپ پس از فاجعه باقی بماند یا خیر. بحث در پایان ماه گذشته

کلونی به نیویورک تایمز گفت که گفتن آن “وحشتناک” است، اما آقای بایدن، که او سه هفته پیش در یک گردهمایی مالی با او ملاقات کرد، “معامله بزرگ” جو بایدن در سال 2010 نبود. او حتی جو بایدن سال 2020 هم نبود.

او گفت: «این همان مردی بود که همه ما در مناظره شاهد بودیم. رهبران حزب ما باید به ما نگویند که 51 میلیون نفر آنچه را که ما دیدیم ندیدند.

“این در مورد سن است. دیگر هیچ چیز،” او ادامه داد. با این رئیس جمهور، ما در نوامبر پیروز نخواهیم شد.

این اختلافات فزاینده در بحبوحه یکی از تاثیرگذارترین هفته های مبارزات طاقت فرسا برای انتخاب مجدد آقای بایدن در حالی رخ می دهد که او میزبان نشست مهم ناتو در واشنگتن است.

خانم پلوسی در مورنینگ جو از شبکه ام اس ان بی سی در پاسخ به این سوال که آیا از انتخاب مجدد بایدن حمایت می کند یا خیر، گفت: “من از او می خواهم هر کاری که تصمیم دارد انجام دهد.”

رئیس‌جمهور تصمیم می‌گیرد که آیا نامزد انتخابات شود یا خیر. همه ما او را تشویق می کنیم که این تصمیم را بگیرد زیرا زمان در حال اتمام است.

به نظر می رسد که پاسخ او به اظهارات مکرر آقای بایدن در روز دوشنبه در همان برنامه مبنی بر اینکه وی متعهد به ماندن در رقابت است نادیده گرفته می شود.

رئیس جمهور پس از مناظره 27 ژوئن علیه ترامپ برای حفظ روحیه در حزب خود تلاش کرد.

از آن زمان، حدود دوازده منتخب دموکرات به او پیشنهاد داده اند که در اظهارنظرهای خصوصی و عمومی از کارزار کناره گیری کند.

روز سه‌شنبه، مایکل بنت از کلرادو اولین دموکرات سنا شد که به طور علنی صحبت کرد.

در حالی که او از درخواست برای استعفای آقای بایدن کوتاهی کرد، گفت که آقای ترامپ در انتخابات پیروز خواهد شد، شاید “با قاطعیت”.

دیگران بسیار مستقیم تر بودند.

میکی شریل، نماینده کنگره شمال جرسی در بیانیه ای گفت: از او می خواهم که اعلام کند برای انتخابات مجدد شرکت نخواهد کرد.

خانم پلوسی با اذعان به فشارها، روز چهارشنبه گفت: “به همه گفتم – بیایید صبر کنیم. هر چه فکر می کنید، یا خصوصی به کسی بگویید، اما لازم نیست آن را روی میز بگذارید تا اینکه ببینیم این هفته چگونه پیش می رویم، اما من من به رئیس جمهور بسیار افتخار می کنم.”

دیدگاهتان را بنویسید