دختر رئیس جمهور کامرون امیدوار است به تغییر قوانین ضد همجنس گرایان کمک کند


دختر رئیس جمهور کامرون گفت که امیدوار است حضور او به عنوان یک لزبین به تغییر قانون منع روابط همجنسگرایان در کشورش کمک کند.

برندا بیا به Le Parisien گفت که افراد زیادی در موقعیت او بوده اند و او امیدوار است بتواند از آنها الهام بگیرد.

این جوان 27 ساله عکس خود را به اشتراک گذاشت هفته گذشته زن دیگری را بوسید و واکنش های متفاوتی را در کامرون به همراه داشت.

او در پستی اینستاگرامی با تصویری از خود که مدل برزیلی لیونز والنسا را ​​در آغوش گرفته است، نوشت: «من دیوانه تو هستم و می خواهم دنیا آن را بداند.

در مصاحبه با فرانسوی Le Parisienاو گفت که قبل از ارسال این پست به هیچ کس در خانواده اش چیزی نگفت.

او گفت: «بیرون آمدن فرصتی برای ارسال یک پیام قوی است.

او افزود که معتقد است قانون ضد همجنس‌بازی‌ها که قبل از به قدرت رسیدن پدرش وجود داشت، “ناعادلانه بود، و امیدوارم داستان من آن را تغییر دهد.”

پل بیا، 91 ساله، از سال 1982 به عنوان رئیس جمهور کامرون فعالیت می کند و یکی از طولانی ترین رهبران آفریقا است.

خانم بیا گفت که او هشت ماه با مدل برزیلی بوده است و پیش از این سه بار او را به کامرون برده است بدون اینکه به خانواده‌اش بگوید که با هم رابطه دارند.

این نوازنده که در خارج از کشور زندگی می کند، گفت که پس از اعلام رابطه خود، پیام های حمایتی و همچنین واکنش های منفی زیادی دریافت کرده است.

او خوشحال شد که وضعیت خود را فاش کرد و افزود که می‌خواهد به کسانی که «به خاطر آن‌هایی که هستند» رنج می‌برند، امید بدهد و «عشق بفرستد». [and] به آنها کمک کنید کمتر احساس تنهایی کنند.»

او به Le Parisien گفت، این برادرش بود که اولین بار پس از این پست با او تماس گرفت، زیرا عصبانی بود که آن را بدون اطلاع خانواده منتشر کرده است.

والدین او، رئیس جمهور و بانوی اول شانتال بیا، بعداً تماس گرفتند و درخواست کردند که این پست حذف شود. او گفت: «از آن زمان سکوت برقرار است.

او گفت که اولین بار در سن 16 سالگی عاشق دختری شد، اما گفت که به دلیل شرایط کشورش ابراز عشق دشوار است.

در کامرون، روابط همجنس‌گرایان خلاف قانون است و مجازات آن تا پنج سال زندان است.

هنوز هیچ اظهارنظر رسمی از سوی رئیس جمهور و بانوی اول منتشر نشده است.

یک منبع دولتی به رادیو تلویزیون فرانسوی RFI گفت که این پرونده مربوط به “زندگی خصوصی یک بزرگسال ساکن خارج از کشور است و به هیچ وجه به کامرون یا رئیس دولت مربوط نمی شود.”

گروه های حقوق بشر که از قوانین کامرون علیه روابط همجنس گرایان انتقاد کرده اند، افشاگری خانم بیا را اقدامی جسورانه توصیف کردند.

دیدگاهتان را بنویسید