قاضی اتومبیل در بیرون خانه سونیا سوتومایور، قاضی دیوان عالی کشور به ضرب گلوله کشته شد


به گفته مقامات، یک معاون مارشال ایالات متحده یک مرد بالقوه خودرو را در حالی که از خانه سونیا سوتومایور، قاضی دادگاه عالی در واشنگتن دی سی محافظت می کرد، به ضرب گلوله کشت.

این مرد پس از اینکه به سمت ماشینی که افسر در آن بود رفت و با اسلحه به شیشه برخورد کرد، هدف گلوله قرار گرفت.

معاون چندین بار شلیک کرد و به دهان مظنون اصابت کرد. پلیس گفت، معاون دوم نیز تیراندازی کرد، اما به مرد ضربه نزد.

گمان نمی رود خانه قاضی سوتومایور هدف عمدی بوده باشد.

مظنون به سرقت خودرو که در اتهامات عنوان شده کنترل فلاورز 18 ساله معرفی شده است، در بیمارستان تحت درمان است و با اتهامات جنایت سرقت خودرو و سلاح گرم مواجه است. هویت این دو معاون مشخص نشده است.

اسناد دادگاه حاکی از آن است که آقای فلاورز از یک مینی ون نقره ای که اوایل عصر به سرقت رفته بود، پیاده شد و به خودروی مأموران نزدیک شد.

اسناد دادگاه حاکی از آن است که این دو افسر در جریان این حادثه پیراهن و تی شرت های چوگان مارشال های ایالات متحده به تن داشتند.

این نوجوان به سرقت مسلحانه خودرو، حمل اسلحه بدون مجوز و داشتن یک مجله با ظرفیت بالا متهم شده است. مجلات با ظرفیت بیش از 10 دور در واشنگتن غیرقانونی هستند.

تلاش ادعایی برای سرقت خودرو در دست بررسی است، اما پلیس گفت هیچ نشانه ای وجود ندارد که مظنون بداند چه کسی را هدف قرار داده است یا اینکه او در نزدیکی خانه قاضی سوتومایور بوده است.

به گزارش نیویورک تایم، راننده مینی ون از محل متواری شد.

دزدی خودرو و دزدی خودرو یکی از مشکلات اصلی پایتخت ایالات متحده بوده است، اما بر اساس داده های پلیس مترو، تعداد چنین حوادثی در سال جاری 43 درصد کاهش یافته است.

در سال 2023، یک مامور سرویس مخفی ایالات متحده به دو نوجوان 14 و 19 ساله شلیک کرد. که برای محافظت از نائومی بایدن وارد ماشین شدنوه جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا.

و نماینده هنری کوئلار – یک دموکرات از تگزاس – سال گذشته در منطقه نیروی دریایی این شهر مورد سرقت قرار گرفت.

خانم بایدن 30 ساله در کنار ماموران نبود که تلاش برای سرقت در شب 12 نوامبر در محله مرفه جورج تاون واشنگتن رخ داد.

دیدگاهتان را بنویسید